Anasayfa / Siyaset Haberleri / Hedef ülkücüleri sokağa dökmek

Hedef ülkücüleri sokağa dökmek

Türkiye günlerdir MHP’nin seks kasetleriyle çalkalanıyor. Kasetler önce MHP’nin genel başkan yardımcılarını hedef aldı.

İlk kaset habersiz geldi ve MHP’de şok etkisi yarattı. İkinci kaset ise ‘kasetlerin devamı var’ denilerek önceden haber verildi. Bir hafta sonra da bombası patladı. Kasetleri yayınlayanlar, bu ilk kasetlerle hedeflerine ulaşamayacaklarını elbette biliyorlardı.

Burada amaç ne kadar ciddi olduklarını ve önceden yaptıkları duyuruların hepsinin gerçekleşeceğini göstermekti. Öyle de oldu. İkinci kaset yayınlandığında MHP’yi öncekinden daha fazla sarstı.

Şimdi yeni bir kaset bombası daha patladı. Ancak bu kez patlayan kaset değil, en az kaset kadar ortalığı karıştıran kasetin yayınlanacağı haberiydi. Daha önceki MHP kasetlerini yayınlayan site, öncekilerden daha büyük ses getireceğini iddia ettiği  yeni bir kasedi yayınlayacağını duyurdu. Açıklamasında kasedin hedefine Bahçeli’yi oturttu ve istifa etmesi için 18 Mayıs’a kadar süre verdi.
Site önce duyuruyu yaptı, çünkü artık herkes biliyordu ki, blöf yapmıyordu kasetleri yayınlayanlar. Ne söylerlerse gerçek oluyordu.

Şİmdi Bahçeli’ye verilen sürenin dolmasına 1 haftadan az bir süre var.  Bu süre sonunda Bahçeli ne yapar, orasını kendisi bilir.

HEDEF ÜLKÜCÜLERİ SOKAĞA DÖKMEK

Peki bu kasetler neden ve şimdi yayınlandı?

Kasetlerin Bahçeli’yi tasfiye etmek için yayınlandığını herkes biliyor. Büyük çoğunluk da kasetlerin, seçim öncesi MHP’ye oy kaybettirmek için yayınlandığını düşünüyor. Ancak böyle düşünenler yanılıyor. Çünkü kasetler MHP’ye oy kaybettirmek için değil, Bahçeli’nin sokaklardan topladığı ülkücü gençleri tekrar sokağa indirmek için yayınlanıyor.

Önceki birkaç yazımda, bir süredir Türkiye’de kaos ortamı oluşturmak ve bunu iç savaşa kadar götürme amaçlı planlar yapıldığını yazmıştım. YSK kararıyla bu iç savaşın Kürt ayağı test edildi. İki günde ortalık cehenneme döndü. Daha sonra YSK sözde geri adım attı ve test başarılı bir şekilde tamamlandı. Kürt ayağının tamam olduğu sonucuna varıldı.

BAHÇELİ TASFİYE EDİLECEK

Geriye kalan ise Kürtlerin karşısına çıkarılacak sacın ikinci ayağını hazırlamaktı. Yani ülkücüleri.

Ülkücü gençleri sokağa dökmek için tek engel ise, MHP’nin başına geldiği günden beri ülkücü gençleri sokaktan uzak tutan, hatta en hassas oldukları konu olan şehit cenazelerinde dahi taşkınlık yapmalarına engel olan Bahçeli’ydi.

Ve düğmeye basıldı. Bahçeli’nin ekibi sırasıyla yayınlanan kasetler sonrasında istifa ettirildi. Ve sıra Bahçeli’ye geldi. Bugün kasetleri yayınlayan siteden yapılan açıklama da bunun en açık delili. Bahçeli’ye 18 Mayıs’a kadar süre verildi. Bahçeli o güne kadar istifa etmemekte direnebilir. Bence doğru da yapmış olur.

Ancak şu bir gerçek Bahçeli’nin bileti kesildi ve bu kasetle olmazsa başka bir kaset ya da tezgahla gönderilecek. Burası artık kesin.

BAHÇELİ’NİN YERİNE KİM GELECEK?

Peki Bahçeli gittiğinde yerine kim gelecek? Bunun cevabını da yine aynı siteden yapılan açıklamada yer alan ‘Bahçeli istifa etmeli ve koltuğunu partiyi kongreye götürmek üzere Oktay Vural’a devretmelidir’ cümlesinde aramak gerek.

Siteden yapılan açıklamada, Oktay Vural’ın adı verilerek bir hedefe yönlendirme yapılıyor. Yeni genel başkan kim olur onu zaman gösterecek ama kasetleri piyasaya sürenlerin gönlünde yatan sultan belli gibi.

Peki bu aşamadan sonra sırada ne var? Tabi ki ülkücü gençlerin en hassas olduğu konu; yani şehit cenazesi.

Allah korusun ama gelecek 5-10 arası şehit haberinin ardından, MHP’de sözü geçen birinin, muhtemelen de yeni Genel Başkanın açık açık söylemese dahi küçük bir iması ya da sözü ülkücüleri sokağa döker.

Tek ülkücüleri mi?

Böyle bir durumda sorgulamayan ve kendi beyinleri yerine başkalarının beyinlerini kullanmayı adet edinen kitleler de bu cephenin içinde yer alır. Ne de olsa söz konusu olan şehitler…

SIRADA AKP KASETLERİ VAR

Ülkücü cephenin de halledi

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir