Anasayfa / Siyaset Haberleri / halk bizi seviyor ama oy vermiyor

halk bizi seviyor ama oy vermiyor

Devlet Bahçeli: Türk halkı bizi seviyor ama oy vermiyor!

Bahçeli’nin oy isyanı

Çankırı ve ilçelerinde halka seslenen MHP Lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan’a “Dokuz yıldır iktidardasın, hala bu milletin sorununu çözemediysen edebinle çekil git. Libya’ya git demenin alemi yok” diye seslendi.

KASTAMONU’DAKİ SALDIRIYI KINADI

Çankırı mitingine AK Parti eskortuna yapılan saldırıyı kınayarak başlayan Bahçeli, herkesin farklı partilerden olabileceğini belirterek, “Öyle dönemler olur ki birlik ve dirlik içinde ‘önce ülkemiz sonra partimiz’ diye düşünerek hareket etmeliyiz” diye konuştu. Meydanı dolduranlar “şehitler ölmez vatan bölünmez” diye slogan attılar.

‘ÇILGIN PROJE UYGULAYACAĞINA AKILLI PROJE UYGULA’

Nüfusun yüzde 20’sinin milli gelirden yüzde 6, diğer yüzde 20’sininde yüzde 54 pay aldığına dikkat çeken Bahçeli şöyle konuştu: “Bu millet çılgınlığa girerse Türkiye’nin hali ne olur. Sen toplumsal çılgınlıktan kork. İstanbul’da çılgın proje uygulayacağına akıllı proje uygula. Toplumu çıldırttın, üstünü örtmek için yeni rant kapıları açıyorsun.”

‘MİLLETİMİZ DE BİZİ SEVİYOR AMA..’

Bahçeli, “Yıllardır bir eksiğimiz var. Milletimizi seviyoruz, inanıyorum ki milletimiz de bizi seviyor ama sandık günü bize sırtını dönüyor. Artık sandık günü bize sırtınızı çevirmeyin, iktidar istiyoruz, sıra bize geldi”

(Saliha Çolak / AHT)

{2}

Çok Okunan Haber

YORGUN DEMOKRAT BAŞKANLAR!

Derşah Nar ve Ahmet Yıldırım yazdı    Memleket sevdalısı olmak, iş yapmak, dürüst olmak, dayanışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir