Farklı Ülkücüler Türköne ve Aytaç mı

Farklı Ülkücüler Türköne ve Aytaç mı

MHP’nin gazetesinde sürmanşet.. FARKLI ÜLKÜCÜLERİ BULDU, Zaman yazarı + Eski Taraf yazarı.

Farklıülkücüler isimli grup, MHP’deki kaset skandalıyla ilgili Türkiye’nin son dönemde en çok konuştuğu kişiler… Yaptıkları son açıklamada kasetleri askıya aldıklarını ve mecbur kalmadıkça yayınlamayacaklarını açıklamışlardı.

MHP’nin gazetesi Ortadoğu’nun bugünkü sürmanşetinde çok çarpıcı bir iddia vardı. Gazete, Farklıülkücüler’in yazıları ile Zaman Gazetesi yazarı Mümtazer Türköne’nin yazılarının büyük bir benzerlik gösterdiğini iddia etti. Gazete eski Taraf yazarı Önder Aytaç’ın da bu yazıları yazabileceğini öne sürdü.

İşte Ortadoğu Gazetesi’nin o iddiası

Farklı Ülkücüler’in 29 Mayıs 2011 tarihinde yayınlanan söyleşisinde geçen cümlelerle aynı gün Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne’nin yazısında geçen cümlelerdeki kelimelerin dahi aynı olması tesadüf olabilir mi?

Cümleleri defalarca tekrar tekrar okuyun şifreleri çözeceksiniz. Mümtazer Türköne’nin Farklı Ülkücüler’le bağlantısı nedir? Tek kalemden çıktığı belli olan Farklı Ülkücüler’in yazılarını Mümtazer Türköne mi yazmaktadır?

ÖNDER AYTAÇ VE MÜMTAZER TÜRKÖNE

Farklı Ülkücülük ve ülkücügazete isimli sitelerin altından hep cemaat mensubu Önder Aytaç ve Mümtazer Türköne’nin çıkmasını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Bu siteler birbirine bağlıdır. Ve altından her manada AKP’liler çıkmaktadır.

Tek başına iktidar hedefine doğru yürüyen MHP’ye son iki aydır devlet içinde yuvalanan bir çete olduğu sanılan profesyonel bir ekip tarafından saldırılar gerçekleşmektedir. Türkiye’de herkes bu organize saldırıları görmüş ve MHP’ye daha çok sahip çıkma hareketliliği başlamıştır. MHP’nin miting meydanlarındaki büyük kalabalıklar ve diğer partilerden MHP’ye yönelen teveccüh bunun ispatıdır.

Ülkücügazete.com isimli bir web sitesi kuruluyor. Sitenin kredi kartından ödenmesini AKP’li meclis üyesi ve AKP milletvekili aday adayı olmuş İbrahim Faruk Bayındır gerçekleştiriyor. AKP’li Bayındır da kendi kredi kartından ödendiğini itiraf etmiştir.

MHP’nin Avukatı Hamit Kocabey kamuoyuna bir telefon numarası açıklıyor çok ilginçtir o telefonun kayıtlı olduğu isim de AKP’li..

BU NE TESADÜF

AKP’liler kendi kurdukları sitelere ülkücügazete ismini verecek kadar MHP’nin içinde yaşananlara neden bu kadar ilgi duymaktadır? Bu sitenin reklamını cemaatin bünyesinde bulunan medya kurumlarda çalışan ve Polis Akademisinde dersler veren Önder Aytaç, www.ulkucugazete.com da MHP ile ilgili birinci elden kaynaklar var. Okunulmasını ve okutulmasını arzularım :)” şeklinde hem de gülerek 20 Nisan 2011 tarihinde neden yapmıştır?

AKP medyası son günlerde ülkücügazete ve farklı ülkücüleri birbirinden ayırmak için büyük bir propaganda atağına geçmiştir. Her iki sitenin yazılarının içeriğinin birebir aynıdır. Bu sitelerin kurucuları, finansörleri ve teknik alt yapısını hazırlayanların hepsinin AKP’li, saldırıya uğrayan partinin MHP olması nasıl bir tesadüftür?

ÇAĞRIYA DİKKAT

Ortadoğu Gazetesi olarak bizim dikkatimizden kaçmayan en önemli konu ise kendisini Farklı Ülkücüler olarak niteleyen organize suç çetesi ile Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne’nin yazılarının aynı cümlelerden oluşmasıdır.

TÜRKÖNE BAHÇELİ İSTİFA ETMELİ DEMİŞTİ

Mesela Mümtazer Türköne 12 Mayıs 2011 tarihinde Zaman Gazetesi’nde “Devlet Bahçeli’nin tarihi sorumluluğu, kendisini inancına, davasına adamış olanların önünü açmaktan ibaret. Bunun için istifa etmesi yeterli”şeklinde yazı yazmış, bu yazıdan bir gün sonra Farklı Ülkücüler adındaki çete 13 Mayıs 2011 tarihinde bir mektup yayınlayarak, “Devlet Bahçelinin ve ekibinin görevlerinden

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM