Anasayfa / Siyaset Haberleri / Farklı Ülkücüler Seks Kasetlerini niye yayınladılar

Farklı Ülkücüler Seks Kasetlerini niye yayınladılar

Farklı Ülkücüler ilk kez konuştu: BİZ KİMİZ/SEKS KASETLERİNİ NİYE YAYINLADIK

Farklı Ülkücü’lerden yeni açıklama

Farklıülkücülük adıyla yayınladıkları kasetlerle MHP’de taşları yerinden oynatan grup bu hafta neden kaset harekatını yaptıklarını ve amaçlarının ne olduğunu ilk kez anlattı. Kendilerine Başbuğ’un Ülkücüleri adını veren kişiler, röportajda neden seçime 2 ay kala böyle bir eyleme giriştiklerini  anlattı.

İşte MHP’deki kaset skandalına neden olan grubun yaptığı o açıklamalar..

Yaptığımız yayınlar esnasında, medyada kasıtlı olarak hakkımızda bilgi kirliliği ve dezenformasyon yapıldığına şahit olduk. “Farklı Ülkücülük” internet sitesi olarak, “Başbuğ Ülkücüleri” ile bir röportaj yapmaya karar verdik. Açık ve net bir şekilde sorularımızı sorduk ve cevaplarımızı aldık. Siz değerli vatandaşlarımızın dikkatine sunuyoruz.

Farklı Ülkücülük: Kasetleri çekmekteki amacınız ne idi? Niçin böyle bir yönteme başvurdunuz?

BAŞBUĞ ÜLKÜCÜLERİ: Bir meseleyi anlamak ve doğru tespit yapmak ancak olaya tüm yönleri ile bakıldığı zaman mümkün olabilir. Sadece kasetleri yayınlamamıza odaklanırsanız yanlış bir düzlemde ilerlersiniz ve tespitleriniz de sizi yanıltır.

Sn. Bahçeli her kurultayda adım adım, hayatını bu davaya adayan çilekeş ülküdaşlarımızı, yol arkadaşlarımızı tasfiye etmiştir ve etmeye devam etmektedir. Her kurultaydan sonra yönetimi, kendisine mutlak biat edecek, ahlaksız ve devşirme tiplerle daha da doldurmuştur.

Farklı Ülkücülük: Tüm yönetim bu tip insanlardan mı oluşuyor? Hiç aralarında Ülkücü Harekete hayatını ve gönlünü adayan insanlar yok mudur?

BAŞBUĞ ÜLKÜCÜLERİ: Elbette tüm Başkanlık Divanı üyelerini, tüm MYK üyelerini bu şekilde itham etmek doğru olmaz. İçlerinde gerçekten bu davaya gönül vermiş, çilesini çekmiş arkadaşlar mevcuttur, ancak bunlar azınlıkta kalır hale gelmiştir. Burada üzerinde durulması gereken konu parti yönetimine; Sn. Bahçeli’nin gayretleri neticesinde, bahsettiğimiz ahlaksız ve devşirme tiplerin hâkim olmasıdır. Ve bu hakim anlayış her geçen gün partimizi ‘Türk-İslam Davamızdan’ uzaklaştırmış, kan kaybetmemize sebep olmuştur. Sn. Bahçeli ve A takımı o kadar haddini aşmıştır ki; Ülkü Ocaklarımızı tasfiye etmeye kalkmışlar, Bozkurtlarımızı kuzulaştırmaya çalışmışlardır. Ülkücü Hareketin ihtiyacı olan aksiyoner ve netice odaklı bir mücadele yerine, sözde bir mücadele, göstermelik bir mücadele ortaya koymuşlardır.

Sn. Bahçeli, Ülkücü ideolojiyi temsil etmemektedir. MHP’yi belli bir oy oranında tutmaya gayret göstermektedir. İktidar olma niyeti yoktur. A takımını da bu misyona göre seçmiştir. Bu insanların Ülkücü maskelerine aldanmayın. Maskelerinin arkasına bakın. Bunlar zamanı geldiğinde rolünü çok iyi oynamaktadırlar. Canibaşı Apo yu idam ettirmeyen bizzat Bahçeli’nin kendisidir. Şimdi ise timsah gözyaşları dökmektedir. Her şey çok açıktır.”Ocaklarımız ve Bozkurtlarımız”, bizim ideolojimizin can damarıdır; bu damar Bahçeli ve A takımı tarafından kesilmek istenmektedir. İşin özü budur.

Farklı Ülkücülük: Anlaşılan hedefiniz “Bahçeli ve takımını” partiden temizlemek. Bunun için kaset çekmeye ve yayınlamaya neden ihtiyaç duydunuz?

BAŞBUĞ ÜLKÜCÜLERİ: Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk aldığımız, mutlu olduğumuz söylenemez. Bu bir cerrahi müdahaledir, urlu yapıya neşter atılmasıdır. Eğer urlu bünye

Çok Okunan Haber

YORGUN DEMOKRAT BAŞKANLAR!

Derşah Nar ve Ahmet Yıldırım yazdı    Memleket sevdalısı olmak, iş yapmak, dürüst olmak, dayanışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir