Anasayfa / Siyaset Haberleri / Devlet Bahçeli’den püskevit yorumu

Devlet Bahçeli’den püskevit yorumu

Biz püskevit demesini de biliriz, bisküvi demesini de biliriz. Ama Allah bize şehide ‘kelle’ dedirttirmesin

Devlet Bahçeli’den püskevit açıklaması

Bisküviye “püskevit” dediği görüntüleri internette tıklanma rekorları kıran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Biz püskevit demesini de biliriz, bisküvi demesini de biliriz” dedi.

BİZ BİSKÜVİT DEMESİNİ DE BİLİRİZ

Seçim çalışmalarını Tekirdağ’da sürdüren Devlet Bahçeli’nin Çekmeköy’deki mitinginde partililer tarafından açılan, “Biz püskevit demesini de biliriz, bisküvi demesini de biliriz. Ama Allah bize şehide ‘kelle’ dedirttirmesin” pankart dikkat çekti.

ALLAH BİZE ŞEHİDE KELLE DEDİRTMESİN

Mitingin ardından Veliköy Belediyesi’ni ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bahçeli, “püskevit” açıklamasına değindi. Bahçeli, görüntülerin internette büyük ilgi gördüğünün hatırlatılması üzerine, “Onu yakinen takip ediyorum ve çok da memnun oluyorum. Yoksul olan insanlarımızın çocukları bu kadar köşe yazarlığı yapacak kadar kavramları diksiyona uygun bir şekilde söyleyemiyor. Ben yoksul çocuklarımızın anlayacağı dilden konuşuyorum. Biz püskevit demesini de biliriz, bisküvi demesini de biliriz. Ama Allah bize şehide ‘kelle’ dedirttirmesin” şeklinde konuştu.

İNTERNETTE TIKLAMA REKORU KIRIYOR

İşte Bahçeli’nin tık rekoru kıran püskevit sözü

Devlet Bahçeli Püskevit Konuşması İnternet’te izlenme rekorları Kırıyor

Devlet Bahçeli Yozgat Mitinginde Hükümeti eleştirirken çocuklardan örnek verdi. Konuşmasında”Evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar karşınızda reklamlara çıkan çocukların ellinde çiklotalar püskevitler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle yiyiyolar şakalaşıyor. O çocuk aklından geçiriyor benimde bir çikolatam olsa bir püskevitüm olsa Anne bana neden almıyorsunuz neden bizde yok diyor” deyince bisküvit’e piskevüt demesi internette en çok arananlar listesine girdi.

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir