Anasayfa / Siyaset Haberleri / CHP BDP’nin Kuklası

CHP BDP’nin Kuklası

Başbakan Erdoğan yerel seçimlerde partisinin rekor oy aldığı Kayseri’de halka seslendi..

Başbakan Erdoğan’ın hedefinde yine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı. CHP liderinin SSK dönemini de eleştiren Erdoğan, ‘Kemal Kılıçdaroğlu diye biri yoktur, Kılıçdaroğlu sanaldır sanal. Kapıdan çıktı aday değilim dedi ondan sonra adayım dedi. Hayalidir, yapaydır. Kılıçdaroğlu siyaset mühendisleri tarafından üretilmiş bir vitrin süsünden ibarettir. Sen BDP’nin kuklasısın.’ diye konuştu.

İşte Başbakan Erdoğan’ın Kayseri konuşması

İşte Başbakan’ın açıklamalarının satır başları:

Biz bu ülkeyi demokrasiyle büyüttük. 3 Kasım öncesi günü idare eden ezik bir anlayış vardı. Bir ortadoğu, bir balkan politikası olmayan dünya vizyonu olmayan Türkiye vardı.

KORSANLARA HADDİNİ BİLDİREN BİR TÜRKİYE VAR

Bugün ne söyleyecek diye bakılan bir Türkiye var. Mazlumların, imdat bekleyenlerin umudu olan bir Türkiye var. Bugün Afrika’nın her zerresine kadar ulaşan bir Türkiye var. Bugün tüm dünya gibi Filistin’e sırtını dönen değil, Filistin’in yanında mertçe duran bir Türkiye var. Bugün İsrial zulmüne karşı susan bir Türkiye değil haykıran, adalet isteyen korsanlara haddini bildiren bir Türkiye var.

Bugün 29 Mayıs, Fetih yıldönümüdeyiz. Başta Fatih olmak -üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Yardım gemisinde şehit olan Kayseri’li Furkan kardeşimizi de rahmetle anıyorum.  

Kılıçdaroğlu diyor ki biz olsaydık Mavi Marmara’yı göndermezdik. Sen ne işe yararsın ya.. Ben özellikle Kayseri’ye sesleniyorum, 12 haziranda bu CHP’ye haddini bildirmeye var mıyız? Sandıkların patlaması lazım Ak Parti diye..

ÇETELER DÖNEMİ ARTIK GERİDE KALDI

Bunlar hiç bir zaman haysiyetli bir dış politika sergileyemediler. Gittiler İsrail’e utanmadan sıkılmadan bizi şikayet ettiler. Sizin şikayet kapınız İsrail mi? Zannediyorlar ki hala aynı devran dönüyor. Artık çetelerin oyunu geride kaldı..

Kosova’ya gittik. Priştine sokaklarındaTürk bayraklarıyla bizi bekleyen o çocukları gözlerimizle görük. Ortadoğu’nun her şehrinde bize Allah sizden razı olsun dediler ya o bize yeter.

Bizim kitabımızda gruru yok, mağrur olmak yok çünkü biz o Yavuz’un diliyle, gururlanma padişahım senden büyük Allah var anlayışıyla bugüne kadar geldik.

KAYSERİ İLE İLGİLİ DOSYAN VARSA SAVCILIK ORADA

Ey Kılıçdaroğlu, senin elince ciddi bir dosya varsa savcılar orada. 12 Haziran bunlara sandıkta haddini bildirme günü. Hadi benim dokunulmazlığım var belediye başkanımın dokunulmazlığı yok. O eserleriyle konuşuyor, senin vekilin ise alacaklarıyla konuşuyor. Senin vekilin kirasını bile ödeyemiyor, böyle birisi.

Bugün 12 Haziran öncesinde 3 Kasım’ın intikamını alma derdinde..

Bugün MHP, BDP ve CHP aynı hizaya girmiş durumdalar. Bunlara bir de bölücü başı eklendi. Cizre’de imam hatip öğrenci yurdunu ateşe verdiler. Şimdi bu BDP çıkıyor özgürlük diyor, eğer demokrasi ise niye sırtınızı terör örgütüne yaslıyorsunuz.

Kemal Kılıçdaroğlu diye biri yoktur, Kılıçdaroğlu sanaldır sanal. Kapıdan çıktı aday değilim dedi ondan sonra adayım dedi. Hayalidir, yapaydır. Kılıçdaroğlu siyaset mühendisleri tarafından üretilmiş bir vitrin süsünden ibarettir. Sen BDP’nin kuklasısın.

ALLAH’IN AYETİNE SİNİR BOZUCU DEDİ

Milletvekilleri Binnaz Toprak, çıktı allahın ayetine sinir bozucu dedi. Tabi onun ayet olduğunu hanım profesör bilmiyor, Kadir Topbaş’a ait bir söz sanıyor. Makbul profesör bilmediğini bilen bir profesördür. Orada herkes ölümü tadacaktır diye yazar. Yoksa sen ölümü tatmayacak mısın? Senle beraber birşeyler gelecek mi? Hayır yapmışsan hayır şer yapmışsan şer gelir.

CHP’nin bir vekili çıktı geçen ismi Nur, nasıl verildiys

Çok Okunan Haber

Tarsus CHP’den 128 MİLYAN DOLAR NEREDE UÇURTMASI

Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, 9 ihale, 3 temel atma töreni yapılan, 7 Bakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir