Anasayfa / Siyaset Haberleri / Çete Yaz Kemal’e Yolla

Çete Yaz Kemal’e Yolla

Başbakan Erdoğan, memleketi Rize’de hemşerilerine sesleniyor..

Erdoğan’ın Rize konuşması

Başbakan Erdoğan’ı helikopterin indiği Rize Limanı’nda Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, bazı milletvekilleri ve öteki ilgililer karşıladı. Başbakan Erdoğan, daha sonra otobüs ile partisince düzenlenen mitingin yapılacağı Cumhuriyet Meydanı’na hareket etti.

Başbakan Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Rize’de vatandaşa sesleniyor. Başbakan’ın konuşmasından satır başları:

Sevgili hemşehrilerim, bunlara benim Rizemden oy çıkmaması lazım. Baki kalan bu kubbede hoş bir sadadır. Allah sizden razı olsun deyin bu bize yeter. 8.5 yıl boyunca nice tehditler aldık. Bizi durdurmak için nice tuzaklar kuruldu. Hiçbirine düşmedik, çeteleri üzerimize saldılar. Kastamonu’da konvoyumuza saldırdılar. AK Parti’nin il ilçe binalarına saldırdılar. Demokrasi mücadelesinden vazgeçmeyeceğiz.

BİZE SALDIRIYORLAR

Molotof kokteylleri yolumuzdan bizi alı koymayacak. Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık. Eşkiyaya asla pabuç bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız. Sözün bittiği yerde şiddet bitti. Bunların sözü bitti, insanlıklarını da kaybettiler. Seçimden netice alamayacaklarını da anladılar seçim bürolarımıza saldırıyorlar. Polisimize saldırıyorlar ama durmak yok, yola devam. Dün Adana’da seçim büromuza saldırdılar. Doğu’da, Güneydoğu’da milletvekili adaylarımıza saldırıyorlar.

ÇETE YAZ KEMAL’E YOLLA

Çete yaz, Kemal’e yolla, üye kartın gelsin. Benim hemşehrimin her yerinden zeka fışkırıyor. Kürt kardeşimizin sorunlarını çözdüğümüz için rahatsız oluyorlar. 12 Haziran’dan sonra yeni Anayasa diyoruz. İlk kez millet kendi Anayasa’sını yapacak diyoruz. Bunun önünü kesmek istiyorlar. Bütün ömrünün CHP ile mücadele ederek geçiren 87 yaşındaki zat kolkola giriyor.

KANDİL DUYSUN SİLİVRİ DUYSUN

MHP de PKK terör örgütünü adeta teşekkür etti. Kaset olaylarında kendilerini savunduğu için teşekkür etti. MHP Genel Başkan Yardımcısı, Demekki kendilerine özgü fikir ahlakları var, takdir duygusuyla söylemiyorum ama demekki fikir namusları var. Buradan haykıralım ki; Kandil, Silivri duysun, bu oyunu bozacak mıyız? Rize bizim yanımızda mı? İstikrar sürsün, Rize büyüsün mü?

YALANCI, MÜFTERİ

AK Parti’ye YGS üzerinden saldırdılar, ne oldu? Biz bir gencimizin heder olmasını istemeyiz. Yargı takipsizlik kararı verdi. Şifre diye başladılar, deşifer oldular. En son devlet bakanımız Hayati Yazıcı üzerinden tezgah kurdular. Daha önceki tezgahlar gibi bunu da bozduk. Gazetelere çıktı, neymiş, mail. Sen bu tür iftiraya sığınırsan bu da senin seviyeni gösterir. Nasıl bir yalancı, müfteri olduğunu bir kez daha ispat ettik. Birkaç haftadır bize ettiği hakaretler nedeniyle özür dilememizi istedik, ses vermedi.

NE VARSA AÇIKLA

Bizim kutsalımıza saldırdı.. Statükonun Allah’ı Ankara’dadır. Özür dile diyoruz, hiç umurunda değil. Çok pişkin. Türkiye’de yürüyen yalan ararsanız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Bunun yatsıya kadar değil mumu 35 dakika yanıyor. “YÖK’ü kaldırıcağım” diyor, 35 dakika sonra “bedelliden gelen parayı YÖK’e aktaracağım” diyor. Elimde çok önemli bilgiler var diyordun, neden açıklamıyorsun. Yalancılığının bir kez daha tescillenmesinden mi korkuyorsun. Benimle ilgili dosya hazırlıyormuş. Bahçeli’yi, candaş, yandaş medyanı da yanına al varsa benimle ilgili bir şey açıkla.

SSK’DA KİMLERİ İŞE ALDIN

1 milyon 700 bin gencin, ailelerinin vebaline girdiler. Milletim bu vebali ödetecek. SSK Genel Müdürlüğü döneminde acelemiz var diyerek birilerini işe almışsınız. Bunlardan kaç tanesinin soyismi sizin ve eşinizin s

Çok Okunan Haber

YORGUN DEMOKRAT BAŞKANLAR!

Derşah Nar ve Ahmet Yıldırım yazdı    Memleket sevdalısı olmak, iş yapmak, dürüst olmak, dayanışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir