BİZ BU OYUNU BİLİYORUZ! MERSİN BU OYUNU BOZAR!

BİZ BU OYUNU BİLİYORUZ! MERSİN BU OYUNU BOZAR!

Halil ÖZTOPRAK yazdı

MERSİN HALKINA, TÜRK HALKINA, BARIŞA, KARDEŞLİĞE, ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN AÇIK DAVET

BİZ BU OYUNU BİLİYORUZ! MERSİN BU OYUNU BOZAR!

Kardeşlerim, Vahap Seçer ve yol arkadaşları Mersin’de çok şey değiştirdi. İnsanları yoksullaştırıp ‘Oyunuzu verin, size yardım edelim’ diyerek işlerini yürüten insanları işsiz, çaresiz bırakanların siyasetine ağır bir darbe vuran Vahap Seçer, Mersin’de iklimi değiştirdi. Barışın, huzurun, kardeşliğin, dayanışmanın başkenti yeniden Mersin oldu. Bu çerçevede:

1-Mersin’de yatağa aç giren çocuk kalmadı, maması olmayan çocuk, süt içemeyen öğrenci, günde üç öğün yemek yiyemeyen aile, çocuğunu dershaneye gönderemeyen aile, derhsane kuyruklarında taksit ödemek için ezilen anne-baba, atanamayan öğretmen, kariyer planlaması yapamayan eğitimli genç kalmadı.

2-Kariyer Merkezi sayesinde iş başvurusu görüşmesi, CV hazırlama, işe girme, geleceğini inşa etme gibi konularda gençler yalnız kalmadı. Belediyede ve özel şirketlerde, her yerde, her alanda binlerce insan istihdam edildi, iş arama cesaretini kendinde buldu. Belediyenin kademeleri, iş sahaları, kalifiye eleman yetiştirme alanları oldu. Bizzat belediyemiz bünyesinde yüzlerce, binlerce vasıfsız insan eğitilerek kalifiye eleman haline getirildi hatta bu insanların bazıları kendi istekleri ile daha iyi koşullarda, daha iyi işler buldular.

3-Mersin’deki bu iklim tüm Türkiye’ye yayıldı, insanlar daha iyi bir Türkiye’nin mümkün olduğunu görüp başta CHP olmak üzere Millet İttifakı’na sahip çıkmaya başladı.

4-Bu durum bazı odakları rahatsız etmiş olacak ki; önce sözde gazeteci bazı troller, özellikle büyükşehire yönelik ahlak sınırlarını aşan iftira, yalan dolu trollüklere başladılar. Mersin’de bir milliyetçi genç başka bir kaç milliyetçi genç tarafından saldırıya uğradığında çıkan kavgada bazı kaynaklara göre iki milliyetçi genç öldürüldü… Bu Mersin’de olacak, gelişebilecek olayların işaret dileği oldu. Ardından yalan haberler hızla ve ahlaksızca yapılmaya başlandı. Terör saldırıları başladı. Mersin’de yapılan iyi şeyler, bazı odakları rahatsız etmeye başladı. Bu çerçevede terör saldırıları başladı. Şehit verdik… Bu olayı en sert şekilde kınıyor, şehide Allah’tan rahmet diliyoruz. “Türk Milleti’nin başı sağolsun” diyoruz.

5-En başarılı, en çok halkın içinde olan adil, çalışkan, ayrım yapmayan belediye başkanı olarak Vahap Seçer ve onun kıymetli çalışanları en alttan en üste kadar Olcay Tok, Hasan Gökbel, Serdar Gökayaz, Bedrettin Gündeş, Ersan Topçuoğlu ve tüm daire başkanları çalışanları Mersin halkına sınırlı olanaklarla sınırsız hizmet götürmüştür. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Tüm Mersin halkını, tüm demokratik kitle örgütleri, tüm CHP’lileri; Mersin’e, halkçı belediyemize,Vahap Seçer’e, huzura, kardeşliğe sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Yaşasın Mersin!

Yaşasın CHP!

Yaşasın TÜRKİYE!

MERSİN HALKI HERŞEYİN FARKINDA!

ÇARESİ VAR..! VAHAP SEÇER!

EN AZ ÜÇ DÖNEM VAHAP SEÇER!

Halil ÖZTOPRAK

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM