Anasayfa / Siyaset Haberleri / Bahçeli Şantajlara boyun eğmiyor

Bahçeli Şantajlara boyun eğmiyor

Bahçeli: Tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğiz, kim elinde ne varsa açıklasın…

Bahçeli kaset iddialarıyla ilgili rest çekti

İnternet üzerinden MHP liderini tehdit eden kişiler yeni bilgiler yayınladı ve MHP üst düzey yönetiminde bulunan 6 isimle ilgili bomba iddialarda bulundular.

İSTİFA ETMİYORUM KİMSE DE İSTİFA ETMEYECEK

MHP lideri Bahçeli tehditlere rest çekti ve ‘Tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğiz, kim elinde ne varsa açıklasın.. Yel kayadan bir şey götürmez, arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Seçime bu kadroyla gideceğiz. Bundan sonra kimse istifa etmeyecek. Bir yere gitmiyorum, vekil ve üyelerimle görevimizin başındayız. İstifa etseler de kabul etmeyeceğim’ diye konuştu.

MHP’Lİ İKİ İSİM AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bir internet sitesinde yayınlanan ve Devlet Bahçeli’nin 6 kurmayının daha kaseti olduğu iddiası dile getirilen haberin ardından gözler ismi geçen MHP’lilere çevrildi. Daha önce kasetti çıkan 4 kişinin adaylıktan çekildiği partide bu iddiasına ismi geçen kişilerden açıklama geldi. Kadınlarla uygunsuz vaziyette görüntülerinin olduğu ve istifa etmezse yayınlanacağı tehdidinde bulunulan isimlerden biri olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır “Bu ağır bir iftira yasal yollara başvuracağız” dedi. Genel Başkan Yardımcılarından Mehmet Ekici de iddialarla ilgili ilk kez konuştu ve “Alnım açık yüzüm pak, bu bana yapılmış bir komplodur” dedi…
{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir