Ak Parti’nin Alternatifi biziz

Ak Parti’nin Alternatifi biziz

Ostim organize sanayisinde bir iş yerinin açılışına katılan ANKİAD yönetim kurulu başkanı Bülent Aktan yaptığı  konuşmada “biz milletin adayıyız” dedi.
Başkan oy almak için yola çıkmadıklarını hedeflerinin Atatürk ilkeleri olduğunu belirtti.

Bir ülkede istikrarın sağlanmasının tek yolu büyük komutanın bize miras bıraktığı değerlere sahip çıkmak ve üstüne bir şeyler katarak yolumuza devam etmektir yoksa geçmişine sahip çıkmayan bir toplum yok olmaya mahkumdur dedi.

Sözlerine ben Atatürkçü değilim kendini  öyle göstermeye çalışanlara ve tam tersini düşünenlere de sonuna kadar karşıyım diyerek devam etti.Büyük komutanın siyasete alet edilmesine karşıyım eğer ki ona karşı borçlarımızı ödemek istiyorsak ülkemiz için daha çok çalışmamız gerekir.Yoksa sen şusun ben buyum diyerek ülkeyi içinden çıkılmaz bir kaosa sürüklemek hem bizlere zarar verecek hem de dış güçlerin yıllardır ülkemizde oynadığı oyuna zemin hazırlayacaktır.Seçimde hiç oy alamamışsak da  aynı hızla yolumuza devam edeceğiz.Çünkü ben ve gönüllü ekip arkadaşlarım milletin vereceği karara sonuna kadar saygı duyacağız.

Amaç millete hizmetse o zaman herkesin çıkacak sonuca saygılı olması gerektiğine inanıyorum.Bizler bu derneği küçük esnafla birlikte kurduk ve her turlu kriz anındada birbirimize kenetlenmeye hazırız.Bu dernek içinde ben başta olmak üzere çoğumuz krizde iş yerlerini kapatmış yada ayakta durmak için varını yoğunu ortaya koymuş arkadaşlarımızla uzun bir süredir mücadele vermekteyiz.Kısaca seçimde çok fazla para harcayacak durumumuz var nede niyetimiz.

Tek sermayemiz milletimizin sağduyusu. Onun içindir ki ben diyorum ki Başkentte seçimde Ak partinin tek alternatifi biziz. Bizde ki tek güç ve fark gücümüzü milletten almamız .Yoksa amacımız yapılan ve yapılacak hiç bir şeye muhalif olmak değil.Olumlu olan icraatları destekleyecek olumsuz olanları da gayet saygılı bir şekilde eleştireceğiz.Mücadele dikilen ağaçları kesmekle değil yanına yenilerini dikmekle olur.Yılardır ülkemizi yöneten büyüklerimizi gördük.Hepside benim düşünceme göre ülkesi için elinden geldiğince bir şeyler yapmıştır.Ben millete vekil değil sözcü olmak niyetindeyim.Yoksa büyük bir kültür zenginliğine sahip olan Türk milletinin kendini temsil edecek vekillere ihtiyacı yoktur.Sözlerine başkan Allah bu milletin yar ve yardımcısı olsun diyerek son verdi

{2}

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM