Anasayfa / Siyaset Haberleri / 3. Kaset skandalı sonrası Bahçeli konuştu

3. Kaset skandalı sonrası Bahçeli konuştu

Bahçeli’den ikinci kaset skandalı açıklaması
MHP lideri: ‘Bu kirli tezgahı deşifre etmezsen gök kubbeyi başınıza yıkarız.’

MHP lideri Devlet Bahçeli bugün İstanbul’da aday tanıtım toplantısında partililerine seslendi.

BAHÇELİ ÇOK SİNİRLENDİ

Gözler MHP’deki ikinci kaset skandalı sonrası Bahçeli’nin ne diyeceğindeydi. Son günlerin en sinirli görüntüsünü veren Bahçeli, MHP’nin üzerinde oyunların onandığını iddia etti.

İSİM VEREREK AKP’Yİ SUÇLADI: İBRAHİM FARUK BAYINDIR KİMDİR

Bahçeli, şunları söyledi: “Burayı iyi dinleyin! İbrahim Faruk Bayındır kimdir? Bu şahıs Küçükçekmece Belediyesi’nde AK Parti meclis üyeliği yapmış mıdır? Arkasından istifa ederek İstanbul 3. bölgeden milletvekili adaylığına müracaat etmiş midir? Bu kişinin partimizi zan ve töhmet altına alan ve yayınlara ev sahipliği yapan kirli internet siteleriyle ne tür bir bağlantısı vardır? ‘Ülkücügazete’ isimli fitne yuvasının değişik ülkeler üzerinden yaptığı alçak yayınları bu şahıs ve yüzleri karanlıkta kalan ortakları mı gerçekleştirmektedir? Sayın Başbakan, bunları açıkla. Şerefiniz ve siyasi namusunuz hala biraz varsa bunlara karşılık ver.

GÖK KUBBEYİ BAŞINIZA YIKARIZ

Kirli tezgahların devreye sokulduğunu iddia eden Bahçeli ‘Üzerimizde kirli oyunlar oynanıyor ancak nefislerine hakim olamayanların aramızda yeri yok’ diye konuştu. Bahçeli, partilerine yönelik oynan oyunu hükümetin deşifre etmesi gerektiğini iddia ederek, ‘Bu kirli tezgahı deşifre etmezsen gök kubbeyi başınıza yıkarız.’ şeklinde konuştu.

ŞAİBELERE KATLANMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

MHP lideri, kaset skandalı sonrası video görüntüleri yayınlayan kişileri partiden göndereceğinin mesajını da verdi. Devlet Bahçeli, ‘Nefisleri tarafından teslim alınanlar akıllarını başlarına alsınlar. Ahlaktan, erdemden, terbiyeden zerre kadar taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Şaibelere katlanmamız mümkün değildir. Vatansever bir camia olarak şirretin karşısında dimdik duruyoruz. Bizdenmiş gibi geçinenlere aldanmayın.’ dedi.

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir