Anasayfa / Siyaset Haberleri / 3 Büyük Anket Firmasının Oranları

3 Büyük Anket Firmasının Oranları

Haber7’de Erhan Çelik’in sunduğu İskele Sancak’ta, GENAR Başkanı İhsan Aktaş, ANAR Başkanı İbrahim Uslu ve A&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, seçim anketlerini, tahminlerini ve liderlerin performanslarını masaya yatırdı.

Türkiye, seçimlere kilitlendi. Partiler yaklaşan seçimler için son stratejilerini oynuyor ve farklı projelerle ve vaatlerle halkın karşısına çıkıyor. Bu haftaki programda, partilerin seçim hazırlıkları nelerdir? Partiler hangi vaatlerle seçmenin karşısına çıkacak? Ak Parti, CHP ve MHP’nin seçim stratejisinin temeli neye dayanıyor? Siyasette söylemlerin dozu neden arttı? Başbakan Erdoğan’ın çılgın projesi seçmenler tarafından nasıl bulundu? Seçmenler, Haziran’da yapılacak seçimlere nasıl bakıyor? Kamuoyuna açkılanan farklı anketler ne ifade ediyor? Son anketlerde partilerin oy oranları nedir? Liderlerin performansları halk tarafından nasıl değerlendiriliyor? Halk seçimlerde oy vereceği partiyi belirledi mi? Mitingler ve seçim vaatleri partilerin oylarını ne kadar etkiliyor? Kararsızlar seçimi nasıl etkileyecek? Gibi seçimlerle ilgili bütün sorular cevap buluyor.

Programa GENAR Başkanı İhsan Aktaş, ANAR Başkanı İbrahim Uslu ve A&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür katıldı. İskele Sancak’ta son siyasi gelişmeler, partilerin ve adayların seçim hazırlıkları, liderlerin performansı, seçim anketlerinin sonuçları ve araştırma şirketlerinin 12 Haziran tahminleri bütün boyutlarıyla ele alınıyor.

3 anket şirketinin son iki hafta içinde yapılan anketlerde şu sonuçlar alındı

Genar AK Parti 48.7 CHP 25.7 MHP 11.9 2400 denekle yapıldı

Anar Geçen hafta

AK Parti 47-49 CHP 24-26 MHP ise 11-12 dolayında

TUİK 26 ilde 5.200 örnekle

A&G araştırma Adil Gür

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir