Anasayfa / Siyaset Haberleri / 24 Saat Başbakan’a Beddua Ediyorum

24 Saat Başbakan’a Beddua Ediyorum

MHP’den istifa eden kaset mağduru Didinmez’in eşi Sözcü gazetesine konuştu.

MHP’li Didinmez’in ilk kez eşi konuştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili adayı Bülent Didinmez’in seks kaseti ortaya çıkınca adaylıktan ve partisinden istifa ettirildi.

Didinmez’in, emekli öğretmen eşi Yasemin Didinmez, suskunluğunu bozdu. Kasetin ortaya çıkmasıyla büyük bir şok yaşadıklarım anlatan 3 çocuk annesi Yasemin Didinmez, şunları söyledi:

¦ Bu olayın ortaya çıkmasıyla evimize, içimize ateş düştü. Evet, eşim şeytana uydu. Ama önemli olan nefsine hakim olmasıydı. Çocuklarımın soyadı kirlendi.

ALLAH’IN KAMERASI HEP AÇIK

Her şeyi affederim ama eşimin bu yaptıklarını asla affetmem. Allah kimseyi karşısına namus kiriyle çıkarmasın. O olaydan sonra eşimi görmedim de, konuşmadım da. Ancak, çocuklarımın babası olduğu için arkasındayım.

¦ Allah’ın kamerası her zaman açık. Eşime bu tuzağı kuranların da bu dünyada ve öbür dünyada kasetlerinin ortaya çıkması için gece-gündüz dua ediyorum.

BAŞBAKAN’A BEDDUA EDİYORUM

¦ Başbakan Tayyip Erdoğan’ın makamına saygı duyuyorum. Ancak, bize yaşatılanların, bin katının Başbakan’a da yaşatılmasını diliyorum. Başbakan’a 24 saat beddua ediyorum.

¦ Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli ne yaparsa, ne söylerse arkasındayız. Gereğini yaptı. İstifa kararı verdiğine göre haklıdır. (Sözcü / Saygı Öztürk)

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir