Yalaka

Uğur Dündar’dan Ajda Pekkan’a: Yalaka
Uğur Dündar, Egemen Bağış’a söylediği sözler yüzünden Ajda Pekkan’a çok kızdı: Yalakalığın kitabını yazıyor
Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, Bilfen Okulları Filarmoni Orkestrası’nın TİM Maslak Show Center’da verdiği konseri izleyen Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’a, “Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Siz hep yanımızda olun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” demişti.
Uğur Dündar’dan Ajda Pekkan’a: Yalaka – izle


‘AJDA YALAKALIĞIN KİTABINI YAZIYOR’
İşte bu sözler Kanal D Radyo’da yayınlanan Uğur Dündar ile Radyo Arenası programında konu edildi. Hakan Gündüz’ün sunduğu programa konuk olan Uğur Dündar, Ajda Pekkan hakkında şok yorumlarda bulundu.
Dündar Ajda Pekkan için şunları söyledi: “Bunlardan sanatçı falan olmaz. Yalakalığın kitabını yazıyor adeta.. ‘ Allah sizi başımızdan eksik etmesin’ diyor. Sanatçı dediğin bu kadar yalaka olamaz. Sanatın bu kadar alçaldığı başka bir durum var mıdır? İnsan dinlerken okurken utanıyor.”
DÜNDAR’DAN AJDA PEKKAN AÇIKLAMASI
Uğur Dündar, bu sabah Kanal D radyoda yayınlanan “Uğur Dündar ile Radyo Arenası” programında söylediği sözlere ilişkin hurriyet.com.tr’ye açıklamalarda bulundu. Radyoda söylediği sözlerin hedefinin Ajda Pekkan olmadığını vurgulayan Dündar sözlerini şöyle sürdürdü: “Ajda Pekkan sanatçılığı ve duruşuyla hepimizin saygı ve sevgisini kazanmış, adı özenle korunması gereken değerli bir sanatçıdır. Sayın Pekkan, aynı zamanda çağdaş Türk kadınının temsilcisidir. Sanatçıların duygu yoğunluğu içinde maksadını aşan sözler söyleyebileceğini de düşünüyor ve anlayışla karşılıyorum. Ancak benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan asla yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları zaten kamuoyu uzun süredir biliyor.”

{2}

Çok Okunan Haber

Erdoğan’dan kurmaylara talimat: ‘Aramızda kalsın’

Partisinin MKYK toplantısının ardından kurul bir araya gelen Erdoğan’ın, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili devam eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir