Anasayfa / Güncel Haberler / SON ANKET  

SON ANKET  

AKP ve MHP’ye ilgi azalırken

CHP,İYİ PARTİ,DEVA VE GELECEK YÜKSELİYOR

Not: Anketi Ali Babacan yaptırmış

DEVA Genel Başkanı Ali Babacan, yaptırdığı son anketin sonuçlarını açıkladı. Ankette AKP ve MHP’ye ilginin azaldığı; CHP, İYİ Parti, DEVA ve Gelecek Partisi’nde yüksel olduğu bilgisi yer aldı.

Tarafsız Haber Ajansı’ndan Mehtap Gökdemir’e konuşan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, son yaptırdığı anketin sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Babacan, araştırma şirketine yaptırdıkları ankette muhalif kanadın oylarının yüzde 50’nin çok üzerinde olduğunu söyledi.

AKP’NİN KEMİK OYLARI DA ERİYOR

AKP’nin kemik oyunun da düştüğünü savunan Babacan, yeni partilerin toplam oy oranının ise yüzde 17-18 bandında olduğunu ifade etti.

CHP VE İYİ PARTİ YÜKSELİYOR

Ali Babacan’ın paylaştığı bilgilere göre Cumhur İttifakı’nın iki ayağı AKP ve MHP kan kaybı yaşarken; CHP, İYİ Parti ve Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu yeni partilerde artış gözlemleniyor.

BABACAN, AKŞENER VE DAVUTOĞLU’NA KOMŞU OLACAK

Öte yandan Ali Babacan, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu’na komşu olacak.

DEVA’nın genel merkez binasının da İYİ Parti ve Gelecek Partisi’nin bulunduğu Mustafa Kemal Mahallesi’nde olacağı öğrenildi.

Çok Okunan Haber

Bin 700 akıl hastası ‘yanlışlıkla’ taburcu edildi!

Kuzey Galler’de, yaklaşık bin 700 akıl hastasının, yeni tip korona virüs salgını sürecinde yanlışlıkla hastanelerden taburcu edildiği açıklandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir