Anasayfa / Polemik Haberleri / İlginç diyalog.

İlginç diyalog.

Kılıçdaroğlu ile Tüzmen bir arada
TOBB genel kurulunda Kılıçdaroğlu ve Tüzmen karşılaştı ve bakın neler oldu?
Kılıçdaroğlu ve Tüzmen arasında ilginç diyalog
Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a ”Yolsuzluğa bulaşan bakanlarını tek tek anlat, Tüzmen, Güler, Unakıtan çıkın konuşun” sözlerinden sonra Kürşat Tüzmen’le TOBB Genel Kurulu’nda karşılaştı. Bakın ne konuştular?


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Genel Kurulu’na katılıyor. Genel kurula eski bakanlardan Kürşad Tüzmen de katıldı.


Hürriyet’ten Aysel Alp’in haberine göre, dün Mersin mitinginde Başbakan Erdoğan’a yüklenen CHP Lideri Kılıçdaroğlu “Yürekli adamsan yolsuzluğa bulaşan bakanlarını tek tek millete anlat. Kürşad Tüzmen, Hilmi Güler, Kemal Unakıtan, çıkın konuşun” demişti. ‘Tüzmen çıksın konuşsun’ diyen Kılıçdaroğlu bugün TOBB Genel Kurulu’nda Kürşad Tüzmen’le karşılaştı. İkili birbirine sarılıp öpüştü.


Tüzmen gazetecilere CHP lideri ile ayaküstü ne konuştuğunu da anlattı. Tüzmen, Kılıçdaroğlu’na ‘Kemal Bey ben müsteşarken sen genel müdürdün. Bir lafın varsa bana söyle. Tanıdığım kadarıyla sen dürüst adamsın. Sen beni nasıl bilirsin?’ diye sorduğunu, CHP liderinin ise ‘Seni de dürüst bilirim’ yanıtını verdiğini aktardı.


Kılıçdaroğlu’na cevaben ‘Bu cevaptan sonra konuşacak bir şeyimiz kalmadı’ dediğini belirten Tüzmen, CHP liderinin de ‘Lafım sana değil’ ifadesini kullandığını vurguladı. 


 

Çok Okunan Haber

Erdoğan’dan kurmaylara talimat: ‘Aramızda kalsın’

Partisinin MKYK toplantısının ardından kurul bir araya gelen Erdoğan’ın, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili devam eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir