Anasayfa / Güncel Haberler / AKP’Lİ TROLLER BİRBİRLERİNİN FOYALARINI ORTAYA ÇIKARTTIA

AKP’Lİ TROLLER BİRBİRLERİNİN FOYALARINI ORTAYA ÇIKARTTIA

AKP’li troller Twitter’da birbirine girdi ve birbirlerinin foyalarını ortaya çıkardı. Recep Terzi isimli AK Troll, Berat Albayrak’ın emriyle kurulan bir ofis olduğunu ve buradan yönetilen hesaplarla Albayrak lehine propaganda yapıldığını itiraf etti.

Recep Terzi ve ‘Marginale’ kullanıcı adlı AKP’li troller sosyal medyada birbirine girdi.

Marginale, “Recep Terzi kimdir?” başlıklı bir tweet yayınlayarak Terzi’nin mesajlarını ifşa etti ve para için kendisinden reklam istediğini, ‘dava derdi gütmediğini’ savundu.

Yapılan paylaşım şöyle:

“Bana iftira atan bu şahıs benden instagram hesabı için destek istemiş, Twitter’ın umrunda olmadığını yazmış, tüm derdinin ürün reklamı yapıp para kazanmak olduğunu söylemişti. Sadece gülüyorum yazık :)”

RECEP TERZİ’DEN OLAY İDDİA: “BERAT ALBAYRAK’IN EMRİYLE OFİS KURULDU”

Bu tweetlerin üzerine Recep Terzi ise Ekonomi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın emriyle  kurulmuş bir ofis olduğunu ve bu hesabından da Albayrak’a hizmet ettiğini savundu.

Terzi ayrıca, Berat Albayrak’ın emriyle kurulan ofiste hizmet veren hesapların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu lehine tweet atmadığını, yalnızca Albayrak’a çalıştığını belirtti.

Recep Terzi Daha sonra, Berat Albayrak’la Süleyman Soylu arasında çekişme olduğunu ima ederek, Albayrak’ın kendisiyle Soylu’yu desteklediği için uğraştığını öne sürdü.

Terzi, şu paylaşımlarda bulundu:

Sayın Bakanım,
Benim özelimi maddi acziyetimi ifşa eden kendini kaf dağın da gören bu hesabı sizin talimatlarınızla açıldığı söyleniyor!
Reis sosyal medya da birlik olun derken bana yapılan bu saldırının hikmeti nedir?
En son Ekrem İmamoğlu böyle şantaj yapmıştı
@BeratAlbayrak

En Son Ekrem imamoğlu kendisini eleştirdim diye bana “devam edersen her tweetine 50,000₺ alırım” diye şantajla tehdit savurmuştu!
Bugün bunu Kültür Bakanı’nın işgal sözünü eleştirdim kınadım istifasını istedim diye siz mi yapıyorsunuz! Ne istiyorsunuz benden
@BeratAlbayrak

Bütün bunlar Süleyman Soylu’ya destek tweetleri attım diyemi Bakanım!
Sizin kayın babanız ve makamınız varsa benim de yerin göğün her şeyi yoktan var eden ve her şeye hakkıyla güce yeten Rabbim var.
@BeratAlbayrak

 

Çok Okunan Haber

Bin 700 akıl hastası ‘yanlışlıkla’ taburcu edildi!

Kuzey Galler’de, yaklaşık bin 700 akıl hastasının, yeni tip korona virüs salgını sürecinde yanlışlıkla hastanelerden taburcu edildiği açıklandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir