25 BİN TL İNDİRİM

25 BİN TL İNDİRİM

Otomobilde 25 bin lira indirim2011 yılına iyi başlayıp Ocak ayında tarihi rekor kıran otomotiv sektörü, Şubat’ta da ayağını gazdan çekmedi. İşte otomotiv sektöründe vadelerin 60 aya kadar uzadığı bütün kampanyalar…
2011 yılına iyi başlayıp Ocak ayında tarihi rekor kıran otomotiv sektörü, Şubat’ta da ayağını gazdan çekmedi.
Kampanyalarla etkili olan otomotiv firmaları müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.
Şubat ayında düzenlenen kampanyalar kapsamında 25 bin TL’yi bulan indirimlerden, ödemelerde 4 aylık ötelemeye kadar bir çok seçenek yer alıyor.
İşte otomotiv sektöründe vadelerin 60 aya kadar uzadığı bütün kampanyalar…
TOYOTA:KİŞİYE özel ödeme koşulları ile ön plana çıkan Toyota Finans, Şubat ayında da tüketicilere kolaylık sağlamaya devam ediyor.
Vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere eski otomobillerini satmaları için sunulan ek üç ay süre ile avantaj sağlanırken, yüzde 0.80 kredi faiz oranı ve 60 aya kadar uzanan vade seçeneği dikkat çekiyor.
Şubat ayında Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 4 bin TL, SUV segmentindeki önemli oyuncusu RAV4 3 bin TL ve gözde hatchback modeli Auris 2 bin TL’ye varan indirimle sunulurken; küçük şehir otomobili Yaris, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla ve ailelerin öncelikli tercihi Verso bin TL indirimle Toyota Plazalarda yeni kullanıcılarını bekliyor.
RENAULT:
FRANSIZ Renault, tüm binek modellerde ve Kangoo Multix modelinde uyguladığı ‘Şimdi al Haziran’da öde’ kampanyasıyla ve balon ödeme opsiyonuyla dikkat çekiyor.
Kampanya dahilinde Renault, Clio Hatchback’e 500 TL, Megane Hatcback’e 650 TL, Fluence’a 700 TL, Yeni Kangoo Multix’e ise ayda 550 TL aylık taksit ödemeler tüketicilere avantaj sağlıyor.
Şubat ayı boyunca sürecek kampanya kapsamında, Clio Hatchback 28 bin 850 TL’den, Megane Hatchback 37 bin 400 TL, Fluence 38 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
PEUGEOT
PEUGEOT, Şubat ayı boyunca uyguladığı 7 bin TL’yi bulan kampanyasıyla dikkat çekiyor.
399 TL’den başlayan taksitler ve 5 bin 999 TL’den başlayan peşinatlarla çok uygun balon ödemeli kredi koşulları sağlanan kampanyaya ek olarak bir yıllık Peugeot Kasko da hediye olarak sunuluyor.
Avantajlı kredi koşullarının yanı sıra Peugeot, 207 modelinde 5 bin 466 TL, 308 modelinde 4 bin 866 TL, 3008 modelinde 7 bin 902 TL ve 407 modelinde 6 bin 400 TL’ye varan indirimler sunuyor.
Bu cazip kampanya süresince 207 modeline 27 bin 435 TL, 308 modeline 33 bin 965 TL, 3008 modeline 46 bin 750 TL ve 5008 modeline ise 55 bin 90 TL’den başlayan fiyatlar ile tüketicilerle buluşuyor.
NISSAN
OCAK ayını 821 adetlik satışla tamamlayan Nissan, en çok satılan modelleri arasında yer alan Crossover modeli Qashqai’de 10 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz uyguluyor.
Bir önceki yılın aynı ayına kıyasla yüzde 171 büyüme başarısı gösteren Nissan, Şubat ayı boyunca Qashqai’yi 46 bin 75 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.
Artan döviz kurlarını sabitleyen Nissan, Ocak ayındaki fiyatlarını şubat ayında da sabit tutarak tüketicilerin otomobil alımlarını desteklemeye devam ediyor.
Nissan ayrıca “Asi Şehirli ”Qashqai’de sunulan balon ödemeli ayda 400 TL taksit seçeneği büyük avantaj sağlıyor.
Nissan’ın “Şehrin Haylazı” olarak adlandırdığı SUV segmetinin temsilcisi Juke modelindeki 40 bin 75 TL’lik fiyat etiketi dikkat çekiyor.
SUBARU
SUBARU, Şubat ayında SUV modeli Forester’da uyguladığı 10 bin TL’yi bulan indirim ve Legacy’de tüketicilere sunduğu 4 bin TL’lik indirimle dikkat çekiyor.
İndirim sonrası 71 bin 135 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Legacy Sedan’ın sportif tasarımlı ve geniş hacimli bagaj bölmesi geniş ailelerin kullanımı için ideal ölçüleri içinde barındırıyor.
Sınıfındaki diğer rakiplerinin sahip olmadığı 4×4 özelliğini standart olarak sunan Legacy sağlam yol tutuşu, güvenli sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda güvenli sürüş va

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM