Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / KIRAÇ’TAN 3 BOYUTLU ALBÜM

KIRAÇ’TAN 3 BOYUTLU ALBÜM

Albümün basın gösterimi dün, Maçka Gmall’de yapıldı.Evet, yanlış anlamadınız, basın gösterimi dedik, çünkü toplantının bir sinema salonunda yapılmış olması tam da bu nedenleydi. Gelişen görüntü teknolojisinden yararlanmak isteyen Kıraç, yeni albümünü 3 boyutlu DVD olarak hazırladı. Toplantıda, tamamı üç boyutlu görüntülerden oluşan 10 şarkılık albüm, 3D olarak davetlilere izletildi.


Kıraç, orkestrasıyla birlikte sahne performansının yer aldığı görüntülerden oluşan DVD çalışmasında, şarkılarını özel bir dekorda seslendirdi. Albümde yer alan şarkıların tamamı 3 boyutlu görüntülerden oluşuyor. Bu anlamda albüm, alanında bir ilk. Daha önce konser kaydı olarak bu tarz albümlerin çıktığını belirten Kıraç, Derindekiler’in Türkiye’de ve dünyada tüm çekimleri 3 boyutlu olarak yapılan ve blu-ray teknolojisi ile çıkan ilk albüm olduğunu söyledi. CD üç ve iki boyutlu izlenebilecek. Ayrıca albümde alt yazı seçenekleri, üç boyutlu bir gözlük ile albüm sahibine özel şifre ve kullanıcı adı bulunuyor. Kıraç, bu albüm ile dinleyicilerin ‘sanki Kıraç yanlarındaymış gibi’ hissedeceklerini söyledi. Albümün blu-ray versiyonu ise 15 gün sonra piyasada olacak. TMC Müzik etiketiyle yayımlanan ‘Derindekiler’de Kıraç’ın bestelediği sekiz, sözlerini yazdığı altı şarkı bulunuyor.

Çok Okunan Haber

BÜYÜKŞEHİR, YUMUKTEPE HÖYÜĞÜ’NÜN KAZI BAŞKANI ISABELLA CANEVA ONURUNA VEDA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

BAŞKAN SEÇER: “YUMUKTEPE’NİN MERSİN’E YARAŞIR BİR ARKEOPARK OLMASI İÇİN KARARLIYIZ” CANEVA: “ÇOK HEYECANLANDIM, ÇOK MUTLUYUM” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir