Ayşe Arman’a kadınların soruları

Ayşe Arman’a kadınların soruları

Ayşe Arman kadın okurlarının sorularını yanıtladı
Arman’dan kadın okurlarına toplu hizmet..

Köşesinde yazdığı seks yazılarıyla dikkat çeken ve her hafta sonu bir ünlüyle röportaj yapan Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman’ın, bugünkü konuğu kendisiydi.. Kadın okurlarının merak ettiği ve kendisine yönelttiği soruları köşesine taşıyan Arman, her zamanki gibi sorulara yine cesur yanıtlar verdi ve cinsel yaşamıyla ilgili bilinmeyenlerini okuyucularıyla paylaştı..

İşte Arman’ın o yazısı..
Kadınlar merak eder oldular!

Yazdığım yazılardan, yaptığım röportajlardan çıkardıkları soruları bana her fırsatta soruyorlar. Bugün ben de, toplu bir hizmet yapıp onların merak ettiği sorulara yanıt verdim…
Ömer’le ilişkinizi nasıl bu kadar canlı tutuyorsun?

Bu 10 puanlık uzmanlık sorusu! Tanıdığım evli-evsiz bütün kadınlar, bana bu soruyu soruyor. Muhtemelen kendi hayatlarıyla kıyaslamak için. “Bizim bilmediğimiz ne yapıyorsun? Formülü ne? Sırrı ne?” Sır-mır yok! Elimden geldiği kadar sevgilimi şımartmaya gayret ediyorum. Ona özen gösteriyorum. “Kocamdır, her an elimin altındadır” yapmıyorum. Sır varsa, bu. Ama yani, sevgilim dediğim adam da, “Hava eksi 18, aklımda sen varsın, akşama votka-havyar yapalım mı? Sonraaa…” diye Moskova’dan mesaj atıyor. E o zaman heyecanlanmaz mısın, onun için hazırlanmaz mısın? Demeye çalıştığım şey, her şey karşılıklı. Adamın odunsa, sen ne yaparsan yap boş. Ben şanslıyım, benimki değil!

Eşine niye “Sevgilim” diyorsun?

Kocamın, sevgilim olmasını istediğim için! Ben onu sevgilim olarak görürsem, o da öyle görür ve biz iki sevgili oluruz, yıllardır evli iki insan değil. Benim formüllerimden biri bu. Bir tür büyü. Bir insana 40 defa deli dersen, deli olur. 40 defa sevgilim dersen de, sevgilin olur. Ayrıca ‘sevgili’de özgürlük var, ferahlık var, esinti var. ‘Koca’ da güzel ama mülkiyet anlayışı daha fazla. Sevgili, insanın elinin arasından kayıp gidebilirmiş gibi. Mesela telefonumda ‘Aşk’ diye kayıtlı. ‘Aşkım’ değil, ‘Ömer’ değil, ‘Baba’ değil, ‘Aşk’… ‘The Aşk’… Her telefon çaldığında, bana, o adama ne kadar aşık olduğumu hatırlatıyor. Bir şey daha, benim sözlüğümde, şöyle bir cümle yok: “Birlikte büyüdük, çok sağlam bir birlikteliğimiz var, zaman içinde aşkımız sevgiye ve dostluğa dönüştü.” Bu cümleyi kabul etmediğim için, yaşadığım ilişkinin ömrüm boyunca aşk olabilmesi için çaba gösteriyorum. Sevgiye ve dostluğa razı olmuyorum, tutkuyu da şehveti de her an çantamda taşıyorum.
Haftada kaç kere?

İşte bu, kadınların en merak ettiği şey. Yine kendi ilişkileriyle kıyaslamak istiyorlar, bizimkine göre performans belirleyecekler: “Bizim durumumuz nedir? Altında mıyız, üstünde miyiz?” Gülümseyerek, “Bazen günde üç kez, bazen üç haftada sıfır!” diyorum. Çünkü seyahatte oluyoruz, çünkü göçebe bir yaşantımız var. Bu cevap çok rahatlatıyor kadınları.

Senin libidon çok mu yüksek, hormonların çok mu çalışıyor?

İnkar etmenin manası yok, cinsellikten kaçan, sıkılan, reddeden biri değilim. İnkar etmenin manası yok, çok seviyorum. Bana şu sıkıcı hayattaki, yegane eğlencelerden biri gibi geliyor. Zevk alıyorum, zevk veriyorum, mutlu oluyorum, mutlu ediyorum. Bundan daha fazla insanı doyuracak ne var? Hormonlarım da sağlıklı bir insanın hormonları. Amaaa pekala, libidomun yerlerde süründüğü de oluyor, canımın hiç sevişmek istemediği ya da yorgunluktan uyuyup kaldığımız da…
İÇ ÇAMAŞIRI KOLEKSİYONUM VAR
Akşam hep seksi iç çamaşırlarıyla mı uyursun?

Hayır, çıplak uyurum. Tabii Alya arkadaşında kalıyorsa… Kalmıyorsa sevgilimin iç çamaşırlarını giyerim, onun boxer’ı ve beyaz atletini, ikimiz de yatağa öyle gireriz. Ama mini bir iç çamaşırı koleksiyonum olduğu doğru. Ve bir sürü aksesuarım. Hoşuma gidiyor onları kullanmak, olur olmaz zamanlarda sergilemek. Ama şehvetli ve seksi kadın olmak için değil, gerçekten eğlendiğim için.

Niye ikide bir seks yazıyorsun?

Çünkü iyi geliyor. Bu da bir tür büyü! Daha iyi sevişiyoruz o zaman :–)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM