14 Şubat aşk mesajları

14 Şubat aşk mesajları

Ayşe Arman: Ömer’le sevişmeye de uyumaya da bayılıyorum
Sevgililer Günü yaklaşırken Hello! dergisi bu özel gün öncesi ünlü simalara aşka dair düşüncelerini sordu.

DEMET ŞENER KUTLUAY
Ben kocama hâlâ çok âşığım

Eski model Demet Kutluay, aşkı şu cümlelerle özetledi: “Tabii ki ilk karşılaşma gibi değil ama hâlâ kocama çok âşığım. Âşık olmayacağım bir evlilik yaşamak istemezdim. Çok şanslıyız ki o aşkı, sevgiyi, güçlü bağı hissediyoruz. Eşim bir günlük seyahate gittiğinde bile onu özlüyorum, heyecanla gelmesini bekliyorum. Her şeyi onunla paylaşmak istiyorum. Onsuz olmayı asla düşünemiyorum. Çocuklarım yanımda olsa bile o yanımızda olmadığı zaman bir tarafım eksik kalıyor sanki… Bizim aşkımız ilk günkü gibi… Evlendik, çocuklarımız oldu. 20 sene sonra da ben bunları hissetmezsem mutsuz olurum.” Eşi ıbrahim Kutluay ise “Biz çok büyük bir aşkla evlendik ve aşkımızın coşkusunun aynı hızla devam ettiğini düşünüyorum” diyor.

AYŞE ARMAN
Ömer deyince akan sular duruyor

Eşine “sevgilim” diyen ve ona olan aşkını her fırsatta okurlarıyla da paylaşan gazeteci Ayşe Arman tam bir aşk kadını: “Benim yazılarımda ‘seks’ kelimesi geçen her yere bir zahmet ‘aşk’ sözcüğünü koyun. Aşkın sekssiz, seksin de aşksız olmayacağına inanıyorum. Sekse, ne olduğundan daha ağır anlamlar yüklerim ne de olduğundan daha hafife alırım. Kendimi şanslı sayıyorum çünkü benim seks algım bu. Dünyanın en güzel şeyi olduğundan eminim. Ömer deyince akan sular duruyor, bir hoş oluyorum, heyecanlanıyorum, hayranlık duyuyorum, ‘ıyi ki benim sevgilim’ diyorum, ‘ıyi ki bu adamla hep birlikteyim’. Aşk işte! Mantıklı ve makul bir sebebi yok. Kan çekiyor, ten çekiyor, bitmeyen bir çekim hali. Yer çekimi gibi. Azalmıyor da. Aksine güçleniyor. En, en anlaştığım insan. Çok gülüyoruz birlikte. Mesela ben onunla yalnız seyahate gitmeye bayılıyorum. Kalabalıkla gitmekten çok daha zevkli. Onunla konuşmaya da, sevişmeye de, uyumaya da, saçmalamaya da bayılıyorum. Ama bazen sinir de ediyor. Doğduğuma pişman da ediyor. Ama küs kalamıyoruz, hemen barışıyoruz.”

BERGÜZAR KOREL
Biz hâlâ sevgiliyiz

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile hâlâ sevgili gibiolduklarını söylüyor: “Kadınlar yaşadıkları aşkı mı seviyorlar? Yoksa o duyguyu ve o aşkı yaşamayı mı? Kadınlar romantizmi severler, aşkın o sürprizlerini sevlerler, aşkın büyüsünü severler ya… Onu yaşarken kendi yaşadığınız şeyi unutursunuz. Ben ilişkimde onun büyüsüne kapılıp gitmiyorum, yaşadığım aşkı seviyorum. Yaşadığım ilişkiyi ve duyguyu çok kıymetli görüyorum. Evlendikten sonra, onu tanıdıkça daha da çok sevdim. Bizim monoton bir evliliğimiz yok. Biz hâlâ sevgiliyiz.”
NERMİN BEZMEN
Aşk, topal süvarili kör atımdır

Yazdığı kitaplar ve Tolga Savacı’yla yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Nermin Bezmen, aşk için şunları söylüyor…

“Kitabımda aşkı ‘Benim topal süvarili kör atımdır’ diye tarif ettim. Geldiği zaman terkisine atlar giderim; beni uçurumdan aşağı götürse de, göklere çıkarsa da… Okyanusun dibine dalıyorsa, dalarım. Biraz daha açarsak; enerji kör attır. Serüven yaşayacak bir tarafı vardır. Diğer taraftan bilinç insanı hep ağırdan aldırır, geri çektiren bir tarafı vardır. Onun için ‘topal süvari’ diyorum. Bilincimle enerjimi birleştirdiğim zaman, topal süvari biraz çekiliyor sanki ama yine nallar kör atta. Giden o…”

BURCU ESMERSOY
Aşka âşığım

Televizyoncu Burcu Esmersoy, aşka aşık bir kadın: “Aşka âşık bir kadınım. Aşk nedeniyle hayal kırıklığı da yaşamadım asla. Çünkü çok öncesinde zaten hayal kurmamayı öğrenmiştim. Her şeye ve herkese duyulabilen aşka âşığım. Hayatı etkilemesini seviyorum, hayatı değiştirmesini; varlığı ve yokluğu ile…”

CEYDA DÜVENCİ
Sevgi, güven ve huzur daha önemli

Ceyda Düvenci, “Sevgi, güven ve huzur benim için her şeyden önemli” diyenlerden: “Bunların hepsini tadabildiğim bir evlilik yaşı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM