mersin ak parti 6. olağan kongresi

Ak Parti Mersin 6.olağan kongresi bugün Servet Tazegül spor salonunda yapıldı. Me ...

10.3.2018 16:47:00

Ak Parti Mersin 6.olağan kongresi bugün Servet Tazegül spor salonunda yapıldı.

Mevcut İl başkanı Cesim Ercik yeniden seçildi.

İşte il yönetimi, disipin ve kongre delegeleri…

 

 İL YÖNETİMİ ASİL ADAYLAR
 

  1. ABDULLAH KUZ
  2. ALİ GÖLCÜK
  3. ALİ İHSAN GÖK
  4. BEKİL SELVİ
  5. BURAK ÇELİK
  6. CEMAL BALKAYA
  7. CEVDET BUĞUR
  8. D. GONCA ALTIOK
  9. DURMUŞ ALİ YALÇINTAŞ
  10. ERHAN ÇONTAR
  11. ESRA ÖZGÜR
  12. FATMA NUR YONTAR ATEŞ
  13. FATMA OZAN
  14. GAMZE UĞUZ AYTAŞ
  15. HALİT PEKDURAN
  16. HATİCE GÖKÇEN KÜÇÜKÇELEBİ
  17. HAVVA DEMİR
  18. HİLME BİLEN
  19. KENAN PEKER
  20. LEVENT ALİ BOSTAN
  21. M. ARİF KİREMİT
  22. MEHMET ALİ CAN
  23. MEHMET DUMAN
  24. MEHMET KÖK
  25. MEHMET KÖKDEMİR
  26. MEHMET METİN DEMİR
  27. MEHMET ÖZGENÇ
  28. MEHMET REFİK BAĞSIZ
  29. MEHMET YAHLİZADE
  30. MELEK KUŞ
  31. MEVLÜT EMEKÇİ
  32. MURAT BURAY BULGU
  33. MURAT YILMAZ
  34. MUSA UÇKUN
  35. MUSTAFA ONURDAĞ
  36. MUSTAFA UYSAL
  37. NESLİHAN BAYSAL
  38. NEVZAT GÖÇER
  39. OĞUZ KARADADAŞ
  40. ONUR YILDIRIM
  41. SELVİNAZ KALKAN
  42. SERTAÇ AVCİL
  43. ŞAHSENEM SEZER MERDİN
  44. TEVFİK TEKİN
  45. VELİ ÖZER
  46. YAKUP ÖZDAŞ
  47. YUNUS CACİM
  48. ZAFER USLU
  49. ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR

 

İL YÖNETİMİ YEDEK ADAYLAR

CEVDET DEDE

ORHAN ÖZCAN

İHSAN AKGÜNDÜZ

CEVDET BAL

MUSTAFA KARA

RAMAZAN ÇETİNKAYA

ÜNAL  ADA

İLHAN KAHRAMAN

İSHAK MEHMET HASANCAOĞLU

ALİ MAKAM

MUSTAFA ANMAK

SONER DEMİR

SERDAR ATEŞALP

HÜSEYİN AKIN

ADNAN KARŞILAYAN

YUNUS AKAY

ZEKİ GÜR

LEVENT ALİ HEKİMHAN

SÜLEYMAN BAĞCI

ZEYNEP TOPAK

İLİMET YASEMİN CANLAR

YUSUF SİBER

ABDULKADİR UÇAR

AYDIN KANDEMİR

ALATTİN SARAÇ

 

İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYESİ ASİL ADAYLARI

DERVİŞ YILDIRIM

MEHMET YILDIZ

AHMET TIRTARLI

 

İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYESİ YEDEK ADAYLARI

EYYUP GÜLER

SÜLEYMAN EROĞLU

 

BÜYÜK KONGRE ASİL DELEGE ADAYLARI

CESİM ERCİK

M.ZAFER ÇAĞLAYAN

KÜRŞAD TÜZMEN

ZEYNEP GÜL YILMAZ

M. SAİT KAYAN

AYSEL MAVİOĞLU ÖNER

RAMAZAN SEMİ GEÇKİN

ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN

İHSAN GÜLTEKİN

ONUR ÜNLÜ

BEKİR TOPÇU

İBRAHİM GÜL

MEHMET TOPÇU

MUSTAFA ÇETİN

CELAL KASAP

MEHMET ALİ YETİŞ

KERİM ATAŞ

FEYZULLAH YILMAZ

AHMET AZGINOĞLU

BÜYÜK KONGRE YEDEK DELEGE ADAYLARI

FERAT AKTAN

TEVFİK KALEMCİ

ALİ GÖLCÜK

ERHAN ÇONTAR

NURGÜN PEKTAŞ BAYRAK

MERYEM KOZAN

EMİNE GÖRBEĞ

ŞEREF PEKÖZ

FİKRET KORAY SAVAŞ

BERAT MEŞE

 

İL DİSİPLİN KURULU ASİL ADAYLARI

MUSA DEMİR

YAHYA ERKAL

İZZEDDİN UÇAN

ALİ POLAT

İSMAİL YAĞMUR

 

İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ADAYLARI

İBRAHİM ERSÖZ

HACER ERDOĞAN

RAMAZAN SEDİR

ATA ÖZÇELİK

TURAN ÇAVGA

  • PAYLAŞ :
  • Yazdır
  • |
  • Google
  • |
  • |
  • |
  • Digg
  • |
  • Del.icio.us




Kalan karakter