Volkan Demirel’den Gazeteciye Tehdit: Seni Evinden Aldıracağım

Volkan Demirel’den Gazeteciye Tehdit: Seni Evinden Aldıracağım

HaberTürk Gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı ile milli takım kalecisi Volkan Demirel arasında tartışma yaşandı.
 
2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarına Avusturya’da hazırlanan A Milli Futbol Takımı’nın, bu sabah yapılması planlanan antrenmanın iptal olması nedeniyle futbolcular ve teknik ekip şehir turuna çıktı. Leogang Bölgesinde 2300 metre yükseklikteki kayak bölgesinde Tur sırasında tatsız bir olay yaşandı…Futbolcular ve teknik ekibin şehir turunu görüntülemek isteyen sabah gazetesi muhabiri Oğuz Yörük, kaleci Volkan ile fotoğraf çekilme konusunda konuştu. Bu arada Volkan HaberTürk Gazetesi muhabiri Vedat Danacı’ya dönerek “Niye öyle bakıyorsun” diyerek sert konuştu. 
“SENİ EVDEN ALDIRACAĞIM LAN G.T”
Danacı’ya önce “Ne ters ters bakıyorsun?” diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı’dan “Sana neden ters bakayım?” yanıtını alınca “Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara… Seni evinden aldıracağım lan g.t” diyerek saldırdı.
 
Vedat Danacı’nın görüntü almasına sinirlenen milli kaleci, “Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim” diyerek foto muhabirinin üzerine yürüyünce araya takım arkadaşları ve yardımcı antrenör Tayfun Korkut girerek olayın büyümesini engelledi.
 
Volkan Demirel takım arkadaşı Egemen’e dönerek “Medyada bazı parazitler olmasaydı daha iyi olurdu.” dedi. Egemen’de “Haklısın” yanıtı verdi. Volkan daha sonra “Ben ‘takım arkadaşlarım fotoğraf çekilmesinden rahatsız. Çekecekseniz beni çekin’ dedim. Sanırım olayı yanlış anlamışlar.” yorumunu yaptı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM