Şişli’de Rengarenk Bir Ekoloji Festivali Başlıyor

Şişli’de Rengarenk Bir Ekoloji Festivali Başlıyor

Şişli Belediyesi’nin evsahipliğinde Türkiye’de düzenlenecek ilk geniş tabanlı, uluslararası ekoloji festivali olan ECOFEST İSTANBUL, 3 gün boyunca pek çok renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak. 
EcoFest İstanbul, çok yönlü zengin içeriği ve ekolojiyle ilişkili farklı disiplin ve sektörlerin katılımı ile 8-9-10 Haziran 2012 tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta hayata geçiyor. Festivalin açılışı, 8 Haziran 2012 Cuma günü saat 12.00’de Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından yapılacak.
 {2}
Üretimden tasarıma, gıdadan enerjiye dek yaşamın her alanında çevre bilincini, doğa dostu ve sürdürülebilir yaşam kültürünü, ses getiren yaratıcı etkinlikler aracılığıyla geniş kitlelerle paylaşmaya yönelik uluslararası bir kültür, sanat ve sosyal sorumluluk projesi olan EcoFest İstanbul’da, sebzelerden ürettikleri aletlerle müzik yapan ünlü Viyanalı grup ‘The Vegetable Orchestra’, ABD’li şef ve perküsyon ustası Adam Rudolph yönetiminde sahne alan ‘Organic Orchestra’, atık malzemelerle müzik aletleri yapan ve çalan İsrailli sanatçı Gil Bohadana konser verecek. 
 {3}
Ayrıca festival boyunca dünyaca ünlü 16 ustanın çok özel seanslar ve atölyeler sunacağı yoga ve pilates etkinlikleri ise EcoFest İstanbul kapsamında, ‘MindBody İstanbul’ tarafından gerçekleştirilecek.
 {4}

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM