Anasayfa / Güncel Haberler / NECMİ BİRİM ZMO BAŞAKAN ADAYI OLDU

NECMİ BİRİM ZMO BAŞAKAN ADAYI OLDU

22 Aralıkta yapılacak olan genel kurul için, Oda camiası başta olmak üzere Mersin iş dünyasının çok iyi bildiği isim olan NECMİ BİRİM başkan adayı oldu.

Birim, adaylığı sosyal medyada da yer aldı

Kamuoyunda demokrat, birleştirici ve iddialı bir aday olarak bilinen Birim, oda yönetimi için yapacaklarını 8 başlık halinde dile getirdi.

 

Birim’in sosyal medya’daki açıklaması:

 

Saygıdeğer meslektaşlarım,
22 Aralık 2019’da odamızda yapılacak olan ZMO Mersin şubesi yönetim kurulu başkanlığına adaylığımı açıkladım.Tecrübeli,dinamik ve bilgili bir kadro ile odamıza yakışır bir hizmet sunmak için yola çıktık.Bizler bilimsel,sosyal ve katılımcı demokrasi bilinciyle meslektaşlarımızın özlük haklarını savunmak ve sorunlarını çözebilmek için 8 başlık altında yapabileceklerimizi hedefledik. Sizlerin desteği ile şeffaf, demokratik ve çözüm odaklı bir yönetim sergileyeceğimize söz veriyoruz. Odamızın daha aktif,işlevsel olabilmesi için sizlerin de seçime katılmasıyla daha kararlı ve daha güçlü bir ZMO Mersin şubesiyle buluşacağımız günlere merhaba demek istiyor,saygılarımı sunuyorum.
NECMİ BİRİM
Mersin ZMO Şubesi Başkan Adayı

Çok Okunan Haber

Altıncı günde Aratos’un iç duvarına ulaşıldı

Dünya tarihinin en büyük filozoflarından Aratos’un anıt mezarında sürdürülen kazı çalışmalarında sevindirici haberler geldi. Kazının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir