Mersinli  Aziz Tatlı İnter’e Gidiyor

Mersinli Aziz Tatlı İnter’e Gidiyor

Dünyaca ünlü futbolcu Luis Figo’yu kendisine hayran bırakan Mersinli Aziz Tatlı(14), yaz kampına katılmak için İtalya’ya gidiyor.
 İnter Milan adına futbolcu seçmeleri yapan dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Luis Figo’yu kendisine hayran bırakan Mersinli 14 yaşındaki Aziz Tatlı, yaz kampına katılmak için İtalya’ya gidiyor.
Mezitlispor’un alt yapısında futbol hayatına başlayan Aziz Tatlı, bu önemli fırsatı değerlendirmek istediğini söyledi. Seçmelerin Mersin ayağına annesini zorlayarak katılan Aziz Tatlı, şöyle dedi:
“Bilboardlardaki afişleri gördüğümde anneme bu organizasyona katılmak için ısrar ettim. O pek istemedi ama ısrarlarıma dayanamadı ve bu seçmelere katıldım. 400 futbolcu arasında finale kadar çıktım. Finalde de Mersin’den birinci olarak seçildim. Daha sonra İstanbul’a gösteri maçına gittik. Karşımda Luis Figo ve Edgar Davids’i görmek inanılmaz bir şeydi. Çok heyecanlandım. Ancak gösteri maçında da iyi bir performans sergiledim. İtalya’ya gideceğim ve yaz ayı boyunca antrenmanlara katılacağım. Bu dönemi en iyi şekilde geçirmek istiyorum.”
Hacı Tatlı ise oğlu Aziz’in yeteneklerini bildiğini belirtti ve “Umarım yaz kampı oğlum için başarılı bir dönem olur. Bu Aziz’in futbol alt yapısına ve bilgisine çok şeyler katacağı bir fırsat” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM