Anasayfa / Güncel Haberler / “MERSİN’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLAMIŞTIR”

“MERSİN’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLAMIŞTIR”

Basın Çalıştayında konuşan Başkan Seçer, Mersin’de yeni bir dönemin başladığının altını çizdi. Seçer sözlerine şöyle devam etti:

 “Mersin’de yeni bir dönem başlamıştır. Mersin, eski Mersin değildir. Mersin’in yeni Belediye Başkanı vardır. Bu bilgiler ışığında Mersin’de Mersin’in geleceğine katkı sunacak olan kurumlar, kuruluşlar, vatandaşlar bu bilgi çerçevesinde bundan sonraki yaşamlarını, sevklerini, idarelerini devam ettirmek zorunda. Basın da bunlardan bir tanesidir. Yeni Başkan Cumhuriyet Halk Partili Vahap Seçer’dir. Vahap Seçer’in ne düşündüğünü,  ne hissettiğini, geçmişini, mazisini henüz daha bilmeden eski alışkanlıklardan kaynaklanan bir takım eylem ve işlem içerisinde olan basın mensuplarına sesleniyorum. Artık Mersin yeni bir belediye başkanı ile yeni dönemine girmiştir. Artık eski alışkanlıkları bir tarafa bırakıp bu yeni konseptte Mersin’e yeni belediye başkanı ile nasıl katkı sunabiliriz onun çalışması içerisinde olmalarını tavsiye ederim. Diğer türlü ortaya çıkacak tablo hiç kimseye bir fayda getirmez.”

Çok Okunan Haber

SON DAKİKA ROMAN MI ÇİNGENE Mİ, EZİLMİŞ HALKIN ÖYKÜSÜ (2)

Alman faşizmi ve çingene soykırımı Dünyanın her yerinde çingene ismi, hırsızlığı, cahilliği, bilgisizliği ve kültürsüzlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir