Anasayfa / Güncel Haberler / MERSİN BÜYÜKŞEHİR, HALK KART MART AYI ÖDEMESİNİ YAPTI

MERSİN BÜYÜKŞEHİR, HALK KART MART AYI ÖDEMESİNİ YAPTI

Aileleri ile birlikte yaklaşık 40 bin kişi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın hayata geçirdiği projelerden biri olan Halk Kart’ın 2020 yılı Mart ayı tutarı hesaplara yatırıldı. Halk Kart’tan faydalanan 8 bin 491 kişinin hesabına toplam 945 bin 280 TL yüklendi.

Koronavirüs salgını dolayısıyla tüm birimleriyle önlemlerini sıkılaştıran Mersin Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte dar gelirli vatandaşların da yanında olmaya devam ediyor.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından dar gelirli vatandaşlara verilen Halk Kart’ın 2020 yılı Mart ayı tutarı hesaplara yatırıldı. Halk Kart’tan faydalanan 8 bin 491 kişinin hesabına toplam 945 bin 280 TL yüklendi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in önemli projeleri arasında yer alan ve hayata geçirildiği günden bu yana hem dar gelirli vatandaşın hem de esnafın yüzünü güldüren Halk Kart’tan faydalananların sayısı da her geçen gün artıyor.

Çok Okunan Haber

Seçer’den üniversite adayı gençlere: “Sevdiğiniz işi yapın”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi bünyesinde üniversite adaylarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir