İlköğretim Okulunda Erotik Dans Gösterisi Krizi

İlköğretim Okulunda Erotik Dans Gösterisi Krizi

Balıkesir’in Bandırma İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 23’üncü Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali 1-5 Haziran’da yapıldı. Ancak mahalle etkinliklerinde yer alan dansçı kızların şovları festivale gölge düşürdü.
Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Bandırma Uluslararası Kuşcenneti Kültür ve Sanat Festivali, 1 Haziran’da coşkulu bir şekilde başladı. Kuşcenneti’nin korunmasına dikkat çekmek için düzenlenen festivalde birçok etkinlik düzenlendi. Ancak bir tanesi vardı ki, hiç kimse ne olduğuna, nasıl yapılabildiğine anlam veremedi. 
 
OKUL BAHÇESİNDE GÖSTERİ
3 Haziran Pazar günü mahalle etkinlikleri kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde organizasyon gerçekleştirildi. Çocuklar velileriyle birlikte yapılacak organizasyonu izlemek için toplandı. Ve iki dansçı kız bahçedeki gösteri alanına çıkarak dans etmeye başladı. Adeta erotik bir dans gösterisiyle karşılaşan veliler neye uğradıklarını şaşırdı. Bahçedeki çocuklar, durumdan habersiz gösteriyi izlerken, dansçı kızalara en büyük ilgi hemen arkalarında gösteriyi izleyen erkekler gösterdi.Yaşananlar ve üzerine ilçede başlayan tartışma festivale gölge düşürdü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM