Anasayfa / Güncel Haberler / CEM ÖZER’DEN KIVANÇ’A TAŞ

CEM ÖZER’DEN KIVANÇ’A TAŞ

Cem Özer, bu sıralar Kuzey rolüyle dikkatleri üzerine çeken ve kaslı fiziğiyle çok konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında birkaç gün önce yorumyaptı.Özer’in açıklamaları kıskançlık olarak nitelendirildi. Özer, eleştirilere her zamanki gibi ince espri yeteneğiyle cevap verdi. Ünlü sanatçı şöyle konuştu: “Merak etmeyin kıskanmayacak kadar Kıvanç’ı taş, kendimin gudubet olduğunu biliyorum. Ben kadınca dergisi tarafından en karizmatik 3. erkek seçilmiştim.

1. Turgut Özal 2. Erdal İnönü’ydü düşünün artık. Siz benim babamla amcamı görseydiniz. Babam Hollywood starları gibiydi amcamve ben Ciguli’ye benziyoruz. Vücut yapmak görüldüğü üzere birkaç ay. Beyni geliştirmek bir ömür boyu. Vücut çökünce geriye beyin kalır. Kıvanç beynini de geliştirmektedir eminim ki.” Kıvanç’ın oyunculukta ilerlediğini de söyleyen Özer, “Manken dönmesi hatunlara ders olsun. Yetenek ilahi değildir. Zeka, uygunluk, eğitim, çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır. Futboldan tut resme kadar” dedi.

Yeşilçay’ın adını unuttu

Zülfü Livaneli, Harbiye Açıkhava’da muhteşem bir konser verdi. Konseri izlemeye gelenler arasındaMüjdat Gezen de vardı. Ünlü sanatçı beğendiği yetenekli oyunculardan bahsederken ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ filminde birlikte rol aldığı Nurgül Yeşilçay’ın adını unuttu. Eşi Gezen’e dönerek, “Cem Özer’in eski karısının ismi neydi” diye soran Gezen, Nurgül Yeşilçay cevabını alınca, “Onun oyunculuğu çok iyi” dedi. Gezen alaylı oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ’u beğendiğini de belirtti

Çok Okunan Haber

Genel iktidarın yolu,belediyelerin başarı hikayelerinde

Not:Bu makale 2019 yılının Ekim ayında kaleme alındı ve bu köşede yayınlandı…YENİDEN YAYINLIYORUM Geçtiğimiz hafta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir