Çağla Şikel Formunu nasıl mı koruyor

Çağla Şikel Formunu nasıl mı koruyor

Herkesin aksine kilo almak için diyetisyene koşan manken Çağla Şikel, “Ben kilo alınca herkes artık mutlu olacak” dedi.

 
Ünlü manken Çağla Şikel, kilo vermek için savaşanların aksine, kilo almak için diyetisyene başvurdu. Geçtiğimiz mart ayında ikinci çocuğu Uzay’ı dünyaya getiren Şikel, hamilelik döneminde aldığı fazla kiloları kısa sürede verince eleştirilerden kurtulamamıştı. Doğumdan hemen sonra ‘Kilo vermek için emziriyor’ sözlerine maruz kalan Şıkel’in, zayıflığıyla ilgili her gün çıkan haberlerden üzüntü duymaya başladığı ve kilo almayı kafasına koyduğu belirtildi.
 
Haberlerin kendisini antipatik biri olarak göstermesinden yakınan Şıkel, “Kilo alınca herkes mutlu olacak” diye konuştu.
 
HURMA VE SÜT
Bugüne kadar kilo almak için her yola başvuran Şikel, şimdi de diyetisyeninin verdiği listeyi uygulayarak beslenme tarzını değiştirdi. Öğünlerinde kavrulmuş fıstık ve kuru üzüm karışımını eksik etmeyen sanatçı, yemeklerin yanında hoşaf içerek şeker ihtiyacını da karşılıyor. Akşamları ise manken, hurmayla süt karışımını içerek kilo almaya çalıyor.
 
‘METABOLİZMAM HIZLI ÇALIŞIYOR’
Şikel, yazılanların aksine hep kilo almak için çaba gösterdiğini belirtirken, “Metabolizmam hızlı çalışıyor” dedi. Sanatçı, aldığı eleştiriler üzerine “Uzay için tok karnına ağlayarak tavuk bile yedim” ifadesini kullanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM