Anasayfa / Güncel Haberler / BÜYÜKŞEHİR’DE DEĞİŞİKLİK

BÜYÜKŞEHİR’DE DEĞİŞİKLİK

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden akşam saatlerinden gelen haberlerle hareketlilik yaşandı.
İlk önce Genel Sekreter Ahmet Müfit Bayram izne ayrıldı, Genel Sekreter Yardımcısı Olcay Tok vekaleten genel sekreterliğe atandı. Muhtarlar daire başkanı Ali Rıza Özdemir Genel sekreter yardımcılığına atandı.

Kültür Sosyal Daire Başkanı Fatma Yanık görevden alındı yerine sosyal işler daire başkanı Serdal Gökayaz vekaleten atandı.

Kültür ve Sosyal işler Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel’e bağlandı.
Park ve Bahçeler Daire başkanlığını vekaleten yürüten Göher Şahin asaleten atandı.
Basın Daire Başkanlığına vekaleten özel kalem müdürü Doğukan Uyan atandı.

Çok Okunan Haber

“Sosyal Demokrasinin Yeni Nesil Belediyeciliği”

31 Mart seçim sonuçları CHP’nin genel iktidara yürüyüşü açısından son derece elverişli bir siyasal ortamın …

Bir yorum

  1. Orhan Özçelik

    Beklenen oldu. Niteliksizlik niteliğe galip geldi. Genel sekreter daha geldiği gün diğerlerinin onu kabullenmeyeceği belliydi. Bunu Seçer de bal gibi biliyordu. Genel Merkez ataması olduğu için ses etmedi, edemedi. Ama sonuçta Ahmet Müfit Bayram’ın elini kolunu bağlayarak başarısızmış gibi göstermek için eski emniyetçi kadro ve MHP’li kadro elinden geleni ardına koymadı. Seçer de bu oyunu tiyatro izler gibi izledi. Çünkü Seçer’in bu özellikle eski emniyetçi kadrolara ne gibi bir diyet borcu varsa onlarla ilgili sürekli koruma, kollama tavrı içinde oldu. Bu kadrolara MHP’li hayranlığını da ekledi ve ne kadar MHP’li varsa hepsi daire başkanı, müdür vb. oldu. Bir, iki tane zayıf nitelikli, zorlamayla demokrat sayılabilecek kişiler dışında koca Büyükşehir’de solcu, demokrat, devrimci, sosyalist tek bir kişi yok! Güzellemeci’yi sakın ola ki bu kapsamda saymasın kimse. Mensup olduğu camia bile Güzellemeci Daire Başkanını başka gözle bakıyor. Bu bilinmeyen bir şey değil. Seçer’in kendisi dahil, kovalanan Genel Sekreter Ahmet Müfit Bayram’ın özgeçmişine sahip tek bir kişi var mı Büyükşehir’de. Varsa kimdir söylensin de bilelim. Bu kadar kısa sürede bu kadrolarla sürekli oynamak başarısızlık göstergesidir. Hani seçime 2 yıl hazırlanmıştın ve hani kadroların hazırdı. Hazır olan sadece Bobi ile Mırnav sloganıymış meğer. Müthiş derinlikli ve sanatsal (!) , sonsuzluk, birlik, kardeşlik anlattığı söylenen, ama birçok insanın bunları logoda göremediği, 2 tantuni 1 ayrana yaptırılan logo çalışmaları gibi saçma işlerle uğraşacağına, belediyeyi çağdaş yönetim teknikleriyle yönetmeye çalış. Olmuyorsa, artık o noktada önerim, kendini de görevden al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir