Anasayfa / Güncel Haberler / BRAD PITT : EVLİLİĞİMİZİN BİTMESİNİN SEBEBİ BENİM

BRAD PITT : EVLİLİĞİMİZİN BİTMESİNİN SEBEBİ BENİM

Brad Pitt Perşembe günü Parade dergisi’ne verdiği röportajında, çoğu zaman söylediklerinin yanlış anlaşıldığının ve eski eşi Jennifer Aniston hakkında konuşurken istemeden onu kıracak bir şeyler söylememek için kendini çok zorladığını söyledi.

Oyuncu, Angelina Jolie ile olan birlikteliğinde kendini tam olarak tatmin olmuş bir erkek olarak tanımlamış ve 6 çocuğuyla sürdürdüğü yeni birlikteliğini eskisiyle karşılaştırarak “Evliyken ilginç bir hayat yaşadığımı zannediyordum ama aslında yaşamıyordum. Aslında onunla evliliğimiz olmayan bir şeyleri sürdürmeye çalışmak gibiydi” demişti.

YANLIŞ ANLAŞILDIM’

Bu sözlerinin Pitt’in “Aniston’u ilginç olmayan biri olarak gördüğü” şeklinde yorumlanması üzerine aktör sözlerine açıklık getirdi:

“Sözlerimin yanlış anlaşılması beni üzdü. Jen halen benim arkadaşım olan çok verici, sevgi dolu ve muhteşem bir kadın. Onunla çok değer verdiğim bir birlikteliğim oldu. Vurgulamak istediğim Jen’in sıkıcı olduğu değildi, ilişkinin o hale gelmesinin sorumluluğu benim olduğuydu.”

‘UYUŞTURUCU KULLANDIM’

Parade dergisi, Pitt’in; 90’lı yıllarda ani gelen şöhreti nedeniyle bir dönem insanlardan saklanmaya başladığını ve evde oturup sürekli uyuşturucu kullandığını da açıkladı.

Çok sorulan Angelina ile ne zaman evleneceği sorusuna, evliliğinin eşcinsel evlilikler tüm ülkede yasal olunca gerçekleşeceğini söyleyen Pitt, “Herkes evlenebildiğinde biz de evleneceğiz” diyerek bu kararına sadık olduğunu yineledi.

Çok Okunan Haber

Genel iktidarın yolu,belediyelerin başarı hikayelerinde

Not:Bu makale 2019 yılının Ekim ayında kaleme alındı ve bu köşede yayınlandı…YENİDEN YAYINLIYORUM Geçtiğimiz hafta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir