Bilgin Balanlı’ya ait şok ses kaydı iddiası : Erdoğan ve Gül Hesap Verecek

Bilgin Balanlı’ya ait şok ses kaydı iddiası : Erdoğan ve Gül Hesap Verecek

www.twitter.com/ses_tv adlı adresten yayınlanan ses kaydında Hava Kuvvetleri Komutanı olmadan önce Balyoz Davası kapsamında tutuklanan Org. Bilgin Balanlı ‘nın tehditleri yer alıyor.

BUGUN
 
Bilgin Balanlı olduğu öne sürülen kişi, tehditler savurarak “Cumhurbaşkanı ya da başbakan düzeyinde bu yaşananların hesabı mutlaka sorulacak” diyor.
 
Hükümetin kendilerini çıkarmak için genel kapsamlı bir af çıkaracağını ifade eden sözkonusu kişi, daha sonra hükümetten hesap soracaklarını söylüyor
SES KAYDINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 
İşte ses kaydından çarpıcı bölümler;
 
“Bunların pardon demeleri mümkün değil. Ya çıkaracak mahkemeyi yayacak uzatacak, ya da genel kapsamlı bir af çıkaracak.”
 
“5-10 sene sonra bu tablo değişecek. Bunların hepsi efendim orada, o mahkemede gerçek hâkimlerin karşısına çıkacaklar.”
 
“Cumhurbaşkanı ya da başbakan düzeyinde bu iktidar değiştiğinde bu yaşananların hesabı mutlaka sorulacak.”
 
Ses kaydı nın dökümü:
 
CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN’A HESAP SORACAĞIZ
 
DEVLETİ KİM TEMSİL EDİYOR. İKTİDAR PARTİSİ ŞU ANDA TEMSİL EDİYOR. VE DİĞER KURUMLAR TEMSİL EDİYOR. YANİ BUNUN İÇERİSİNDE HUKUK SİSTEMİMİZ VAR, BUNUN İÇERİSİNDE EMNİYET SİSTEMİMİZ VAR. YARGI SİSTEMİMİZ VAR. İŞTE DİĞER MEKANİZMALAR. YANİ BİZİ SUÇLAYAN TUTUKLAYAN BU SİSTEM. BU SİSTEMİN BAŞI KİMSE Kİ O DA HERHALDE HÜKÜMETİN VEYA DEVLETİN BAŞI YA CUMHURBAŞKANI YA BAŞBAKAN DÜZEYİNDE BİR DEFA YANİ BU İKTİDAR DEĞİŞTİĞİNDE YENİ BİR İKTİDAR GELDİĞİNDE BUNLARIN HESABI MUTLAKA SORULACAK. MUTLAKA SORULACAK. SORULMAMASI MÜMKÜN DEĞİL.
 
GERÇEK HAKİMLERİN KARŞISINA ÇIKACAKLAR!
 
SORULMAZSA ZATEN BİZ ONLARIN YAKASINA YAPIŞIRIZ. KESİNLİKLE OLACAK. KESİNLİKLE OLACAK. BU İKTİDAR SONSUZA KADAR GİDEMEZ. BU İKTİDAR BİR, BİLEMEDİNİZ İKİ DÖNEM DAHA İKTİDAR OLUR. ONDAN SONRA İŞİ BİTER. YANİ DÜNYA BİR TARAFA GİDİYORKEN TÜRKİYE DİNCİ BİR REJİME DOĞRU GİDEMEZ. YANİ BİR ŞEKİLDE ŞU ANDA KONJONKTÜR ÖYLE GÖSTERİYOR AMA İSLAMİ BİR TARZ İÇERİSİNDE PİRİM YAPIYOR FAKAT BU BÖYLE GİTMEZ. YANİ 5 SENE 10 SENE 15 SENE SONRA BU TABLO DEĞİŞECEK. BUNLAR HEPSİ EFENDİM ORADA, O MAHKEMEDE HÂKİMİN KARŞISINA GERÇEK HÂKİMLERİN KARŞISINA YALNIZ GERÇEK HÂKİMLERİN KARŞISINA ÇIKACAKLAR.
 
DİNİ MOTİFLİ BİR ŞEY VAR ORDA (BİLVANİS’TE) HAVA KUVVETLERİ BUNU MERAK ETMEZ Mİ? OLMUŞ BİTMİŞ BİR OLAY
 
YAPILAN İŞ MİLLİ GÜVENLİK KURULUNUN DA KARARIYLA HAVA KUVVETLERİ ORDA BİRŞEYLER YAPMIŞ. DİNİ MOTİFLİ BİR ŞEY VAR. ORADA NE OLUYOR DİYE MİLLET MERAK, HÜKÜMET DEVLET BUNU MERAK ETMEZ Mİ? YANİ ETMEMESİ Mİ LAZIM? KEŞİF YAPMIŞ. İSTİHBARAT ÇALIŞMASI YAPMIŞ. MİT VAR İŞİN İÇİNDE. EMNİYET İSTİHBARAT VAR, JANDARMA İSTİHBARAT VAR. MİLLİ GÜVENLİK KURULU VAR. GENELKURMAY VAR. HEPSİNİN ŞEYSİ VAR YANİ. YANİ O ŞEYLER YAPILMIŞ VE BİTMİŞ. OLMUŞ BİTMİŞ BİR OLAY.
 
BİZİ ÇIKARMAK İÇİN GENEL KAPSAMLI BİR AF ÇIKARACAKLAR VE BUNUN HESABINI SORACAĞIZ
 
BU MAHKEMELER NEREYE GİDER, NE OLUR O BELLİ DEĞİL. YANİ NASIL BİR ŞEY OLACAK O BELLİ DEĞİL. ŞİMDİ BİZİ BU KADAR KİŞİYİ ALIP DA EFENDİM AAA SİZ SUÇSUZMUŞSUNUZ PARDON DEMELERİ MÜMKÜN DEĞİL. YANİ HAY ALLAH BİZ HATA YAPMIŞIZ DA SİZİ İÇERİ ALMIŞIZ EFENDİM AYLARCA SİZİ SUÇSUZ YERE İÇERDE TUTMUŞUZ DİYEBİLİR Mİ BİR HÜKÜMET. BİR ŞEY. DİYEMEZ. YA ÇIKARACAK MAHKEMEYİ BİTİRMEYECEK YAYACAK UZATACAK EFENDİM ŞEYDEN KAÇIRACAK YA GENEL KAPSAMLI BİR AF ÇIKARACAK. HA O DA HA BUNLAR SUÇLU DA BEN AFFETTİM BAKIN. KİM VERECEK KİMDEN SORACAĞIZ BUNUN HESABINI? NASIL BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ YAA? YAZIKLAR OLSUN YAA. ATATÜRK CUMHURİYETİ. YAZIKLAR OLSUN, YAZIKLAR OLSUN.
 <

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM