Anasayfa / Güncel Haberler / Baykal’ın İklim Bayraktar ile Telefon Konuşması

Baykal’ın İklim Bayraktar ile Telefon Konuşması

Oda TV soruşturması kapsamında hazırlanan iddianamenin mahkemece kabul edilmesi sonrası o iddianamenin içeriği de ortaya çıktı.

HABERTURK

KAYITLAR İDDİANAMEDE

İddianamede Baykal tarafından taciz edildiği iddia edilen Oda TV muhabiri İklim Bayraktar ile CHP’nin Eski Genel Başkanı Deniz Baykal arasında geçen telefon konuşmaları da var.

Habertürk’ün haberine göre, Kaleli’nin bu görüşmelerinde ısrarla Deniz Baykal ile buluşmak istediği anlaşılıyor. İki isim arasındaki görüşme iddianamede şu ifadelerle yer aldı:

EŞİM DE  YOK, SEYAHATTE

Bayraktar’ın “Komşu komşu hu sen çok hayırsız çıktın ya” “…aramıyorsun ölüyorum zatüreden” dediği, Baykal’ın “Ya sen de aramıyorsun” dediği, Bayraktar’ın “Yemin ederim ölüyorum şimdi iyiyim ve eşimde yok seyahatte” dediği, Baykal’ın “Sağlıklı olup ta hayatın hakkını vermen için bütün şartlar müsaitmiş” dediği, İklim’in “O şartlar hep müsaitte ben hasta olmasam” dediği, 21 Şubat tarihli telefon görüşmesinde ise İ.Kaleli’nin “bugün uğrayacam sana yarım saat filan” dediği, Baykal’ın “Yav ev kadın var bilmem ne karmakarışık” dediği tespit edildi.

Çok Okunan Haber

Genel iktidarın yolu,belediyelerin başarı hikayelerinde

Not:Bu makale 2019 yılının Ekim ayında kaleme alındı ve bu köşede yayınlandı…YENİDEN YAYINLIYORUM Geçtiğimiz hafta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir