Anasayfa / Güncel Haberler / BASIN ÇALIŞTAYI YAPILDI

BASIN ÇALIŞTAYI YAPILDI

Mersin büyükşehir belediyesi basın ve halkla ilişkiler dairesi tarafından düzenlenen Basın Çalıştay’ına bir çok gazeteci katıldı. Başkan Seçer’in konuşmasından sonra Çalıştay başladı.

Seçer konuşmasında bir çok konuya değindi..

Yerel basın ve Belediye ilişkileri açısından da şunları söyledi:

Seçer, “Yerel basının sorunları son derece fazla. Yerel ve ulusal basının farklı kategorilerde de olsa ortak bir takım ortaklaştığı sorunlar var. Bizim kendi hareket alanımız içerisinde, kendi manevra kabiliyetimizin olduğu, Mersin coğrafyasında ve belediye başkanlığı bünyesinde basınla neler yapabiliriz, bir işbirliği söz konusu olursa sizleri rahatlatacağı gibi bizleri de son derece rahatlatacak çalışmalar olacak. Ben gece-gündüz çalışıyorum, mesai mefhumum yok, özel hayatım yok, hayatta hiçbir şeyi düşünmem. Para, pul, aile artık elimin tersiyle itilecek kavramlardır. Tek derdim Mersin. İstediğim kadar bunu tekrar edeyim durayım. Sizler vasıtasıyla toplumla, halkımla paylaşamıyorsam yaptığım işin hiçbir değeri olmaz. Basına saygı duyuyorum, emekçi basına saygı duyuyorum. Kaliteli kalemlere ve kaliteli beyinlere saygı duyuyorum. Önlerinde ceketimi ilikliyorum”dedi.

Çok Okunan Haber

SON DAKİKA ROMAN MI ÇİNGENE Mİ, EZİLMİŞ HALKIN ÖYKÜSÜ (2)

Alman faşizmi ve çingene soykırımı Dünyanın her yerinde çingene ismi, hırsızlığı, cahilliği, bilgisizliği ve kültürsüzlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir