ANKARA BİRECİK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

ANKARA BİRECİK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA   -özel haber


Ankara Rama da plaza otelde yapılan Birecik kültür ve yardımlaşma derneği geleneksel Birecikliler  gecesi  muhteşem bir  gece ile  muhteşem bir gece  oldu gece geç   saatlere kadar halaylar ve  Birecik  oyunları oynandılar. geceye Birecik belediye başkanı Av. Faruk Pınarbaşı sponsorluğunda Birecik sıra gecesi   ve sanatçı Nurten demir kol ile Şanlıurfasızın yüz akI sanatçı Mehmet Özbek in  geceye damga  vurdular birdirbirinden  güzel türküler ve davulların çalmasıyla herkes eğlendiler.


 {2}


Geceye katılanlar ise Birecik belediye başkanı Av. Faruk Pınarbaşı, Şanlıurfa belediye başkanı Birecikli doktor Ahmet Eşref Fakıba ba, Birecik belediye başkan yardımcısı Şerif Yücel, Birecik eski belediye başkanı ve iş adamı Mahmut Mirkelam, Avrupa Gazeteciler Derneği Güneydoğu Anadolu bölge sorumlusu ve Gaziantep il temsilcisi Abdullah Yiğit,

{3}

Mersin Birecikliler dernek başkanı Muhittin  Ertaş  ve yönetim kurulu üyeleri ile, Şanlıurfa vakfı genel başkanı Samet Atabey  ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul  Birecikliler dernek başkanı Servet Güneş ve yönetim kurulu üyeleri ile, Adana Birecikliler dernek başkanı Abdulkadir Kendirci  ve yönetim kurulu üyeleri ile. Sağlık bakanlığı kamu hastaneleri   kurumu teftiş  kurulu başkanı Halil Fincan, Başbakanlık Özelleştirme  İdaresi  Başkanlığı Şube müdürü Abdullah Erkan, Rama da plaza otel sahibi  iş adamı  Birecikli Emin Erdoğan  ,iş adamı  Nevzat Güneş ,İstanbul  iş adamı Hilmi Konar ,Emekli  Genel Müdürü Nusret  Arpacı  katıldılar .

{4}

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra konuşm

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM