Anasayfa / Emlak Haberleri / Ruslar mersin’i seviyor.

Ruslar mersin’i seviyor.

Mersin sahil bandında 15 yılda 10 bine yakın konut inşa eden Sinan Group aralarında Rusya Devlet Başkanı danışmanı Samaylov’un da bulunduğu çok sayıda Rus halkına daire sattı.
Mersin sahillerinde Liparis adı altında 15 yılda 10 bine yakın konut üreten firma, aralarında Rusya Devlet Başkanı Danışmanı Sergey Nikolayeviç Samaylov’un da yer aldığı çok sayıdaki Rus halkını Akdeniz ile buluşturuyor.


Sinan Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış-Pazarlama Genel Müdürü Adem Yükselgüngör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 15 yıl önce girdikleri inşaat sektöründe kısa zamanda önemli başarılar elde ettiklerini söyledi.


Bu kapsamda ilkini 10 yıl önce Mezitli’de inşa etmeye başladıkları Liparis adlı yazlık konutların şu günlerde yerli ve yabancı turistlerin gözde konutları haline geldiğini anlatan Yükselgüngör, müşteri portföylerinde başta Rusya olmak üzere Belçika, Hollanda, İsviçre ve Finlandiya’nın her geçen gün yoğunluk kazanmaya başladığına işaret etti. Yükselgüngör, şöyle devam etti:


 


{2}

Çok Okunan Haber

“BURALARI İMARA AÇMAYACAĞIZ”

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın, Mezitli’de Hazine arazisi üzerindeki ormanda ağaç katliamı yapılmasıyla ilgili sözleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir