DÖRT DAİRE ALANA

DÖRT DAİRE ALANA

Bahar ve yaz ayları konut sektöründe en hareketli dönemler olarak öne çıkar. Bu aylarda birbiri ardına tanıtımı yapılan ve satışa sunulan konut projeleri, rekabette öne geçmek için birbirinden cazip kampanyaları da tüketiciye sunarlar. Kış döneminde ise genelde sektör durağan bir dönem geçirir. Ancak 2011 kış döneminde konut sektöründe alışılmışın dışında bir hava esiyor. Kış ortasında firmalar kampanya silahına sarıldı. Bunda hem kışın yumuşak geçmesi, hem de kıyasıya yaşanan rekabetin payı var. Kampanyalar kimi kez, peşinatların sıfırlanması, taksit erteleme gibi fiyat odaklı olurken, hediye ev kampanyaları da yine gündeme geldi. Konut kredisi faizlerinin yükselme eğilimi ve inşaat maliyetlerindeki artışa bağlı olarak, konut fiyatlarında yakın gelecekteki zam beklentisi düşünüldüğünde ev sahibi olmak isteyenlerin karşısınana kaçırılmayacak cazip fırsatlar çıkıyor.
Dumankaya’dan 8 Altın Fırsat
Dumankaya’nın 8 Altın Fırsat kampanyası ile sıfır faiz oranlarından yüzde 5’lik özel indirimlere, 6 ay taksit ertelemeden esnek ödeme tablosuna kadar birçok özel avantaj bir arada yer alıyor. Kampanya Dumankaya Modern, İkon, Dumankaya Flex Kurtköy, Dumankaya Dizayn ve Adres Lobi projelerini kapsıyor. 8 Altın Fırsat kampanyası dâhilinde, peşin ya da konut kredisi kullanımında yüzde 5 indirim imkanlarının yanı sıra konut kredisi kullanan tüketiciler peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyor. Kampanyada ayrıca, Dumankaya Finansman Sistemi ile 30 ya da 40 aya kadar kredi masrafı olmadan sıfır faiz avantajları bulunuyor. Kredi taksitlerinin ödemesinin 6 ay sonra başladığı kampanyada, DD Mortgage ile yapılan işbirliği sayesinde evini satıp yeni ev alacaklara yönelik Süper Takas hizmeti sunuluyor. Dumankaya’dan konut almak isteyenler, DD Mortgage’a gelerek mevcut evlerini değerlendirip Dumankaya projelerinden diledikleri konuta sahip olabiliyorlar.

Innovia’da şimdi al Haziran 2012’de öde
Y & Y GYO’nun 14 bin konutluk Innovia projesi yeni bir fırsat sunuyor. İkinci etabında residence dairelerin satışa sunulduğu Innovia’da, residence daireler özel fırsat fiyatlarıyla satılıyor. Innovia 2. Etap’ta daire alanlar ödemesini Haziran 2012’de teslim sırasında yapabilecek. Projede residence hizmeti sunulan bloklardaki farklı metrekarelere sahip dairelerin fiyatları 93 bin TL ile 185 bin TL arasında değişiyor.Toplam 600 konutluk residence bloklarında özel ödeme koşulları da sunuluyor.1+1 daireler için yüzde 15 peşinat, yüzde 15 Aralık 2011’de ara ödeme, yüzde 30 Haziran 2012’de ara ödeme ve kalan bakiyeye ise 60 ay vadeye 0 faiz uygulanıyor. 2+1 dairelerde için ise yüzde 10 peşinat, yüzde 15 Aralık 2011’de ara ödeme, yüzde 35 Haziran 2010’da ara ödeme, kalan bakiyeye ise60 ay vadeye 0 faiz uygulanıyor. Projede banka kredisiz ödeme imkanı da bulunuyor.

Yüzde 25 peşin 7 ay sonra taşın kampanyası uzadı
Özyurtlar İnşaat, bünyesine bulunan Gardencity 3, Ntepe, Ntowers ve Nmerkez projelerinde “Yüzde 25 peşin 7 ay sonra taşın” kampanyası başlattı. Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, Ntepe için ocak ayında düzenledikleri ‘Yüzde 25 peşin, 7 ay sonra taşın. Tapu hemen teslim’ kampanyasını gördükleri yoğun ilgi üzerine uzatma ve diğer projeler de uygulama kararı aldıklarını açıkladı. Eylül ayında başlayacağı konut, 40 ofis ve 40 da dükkândan oluşan Ntepe’de 1+1 daireler 117 bin liradan, 2+1 dairelerin 227 bin lira, 3+1 daireler ise 257 bin liradan satılıyor. Projedeki ofislerin fiyatı 150 bin lira ile 180 bin arasında, işyerlerininse 200 bin lirayla 2.5 milyon lira arasında değişiyor. Özyurt özellikle aylık kirası 2 bin lira ile 8 bin lira arasında değişen dükkanlara büyük ilgi olduğunu belirtti.

Crown Tower ve Residence’da sıfır peşinat
Babacan Yapı’nın Beylikdüzü’nde Crown Tower ve Crown Residence projelerindeki daireler sıfır peşinat ve ara ödemesiz satılıyor. 420 konutun yer aldığı Crown Tower projesindeki konutların yüzde 70’i şimdiden satıldı. 99 daireden oluşan Crown Residence projesinde ise satışların yü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM