Anasayfa / Ekonomi Haberleri / VODOFON’DAN YENİ SATIŞ

VODOFON’DAN YENİ SATIŞ

Vodafone, mobil interneti yaygınlaştırma çabalarını sürdürüyor. Vodafone, tarifelerle ayda 1 TL fiyatla satışa sunulan 3G’li telefonlarına Vodafone 840’ın ardından 945’i de ekledi. Vodafone 945 akıllı telefon Cep Avantaj tarifesiyle ayda 1 TL’ye pazara sunuldu.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone 945’in yoğun ilgi görmesini beklediklerini belirterek, modelin satış adedinin üretim kapasitesine bağlı olduğunu, ne kadar gelirse o kadar satılacağını söyledi. Vodafone Cep Merkezlerinde satılan Vodafone markalı cihazların yüzde 6.4’lük orana sahip olduğuna da değinen Öğüt, şu bilgileri verdi: “En çok satan üçüncü marka olduk. Vodafone 945’i, mobil internet kullanımını artırmak için ayda 1 TL’ye Türkiye’de pazar sunduk. Dünyada 2010’un sonunda satışa çıktı. Kısa sürede Türkiye’ye de getirdik.”
Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Lütfullah Kitapçı da, Cep Avantaj paketine sahip olanların ayda 1 TL’ye bu telefonu satın alabileceğini aktararak, şunları söyledi: “55 TL, 75 TL, 95 TL ve 145 TL’lik tarifelerden birine dahil olanlar, 24 ay taahhütte bulunmaları halinde ayda 1 TL fiyat ödeyerek Android işletim sistemli akıllı telefonu alabilecek. Vodafone 945, bine yakın merkezimide 31 Mart tarihine kadar temin edilebilecek.”

Çok Okunan Haber

Başkan Seçer’den Tarsus’a Bayram Müjdesi: 41 Yeni ‘Sarı Limon Sefere Başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma filosuna Nisan ayının başında kazandırdığı 26 ‘Sarı Limon’a 41 yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir