Toshiba Yılın İlk Bayi Toplantısını Yaptı

Toshiba Yılın İlk Bayi Toplantısını Yaptı

Toshiba- Elektromak’tan yılın ilk bayi toplantısı

Toshiba Elektromak yılın ilk bayi toplantısını 25-27 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya Baia Otel’de gerçekleştirdi. Pazar beklentilerinin, 2010 sonuçlarının ve 2011 hedeflerinin paylaşıldığı toplantıya TOSHIBA adına, Bölge Yöneticisi Vaishali DOSHI katılım sağladı.

Toshiba-Elektromak, 14 Mart 2011, İstanbul; Toshiba Elektromak yılın ilk bayi toplantısını 25-27 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya Baia Otel’de gerçekleştirdi. Pazar beklentilerinin, 2010 sonuçlarının ve 2011 hedeflerinin paylaşıldığı toplantıya TOSHIBA adına, Bölge Yöneticisi Vaishali DOSHI katılım sağladı. Kırküç bayi yöneticisi ile birlikte gerçekleştirilen toplantı, Toshiba Genel Müdürü Yoshida Minoru’nun mesajının okunmasıyla başladı. Başarı dileklerinin paylaşıldığı mesajın ardından 8 senedir EMEA Bölge Müdürü olan Takeshi Kimura’nın veda mektubu okundu.

Elektromak’ın 2011 pazar hedefleri, Toshiba’nın Türkiye pazarı beklentileri ve 2010 pazar sonuçlarının paylaşılmasıyla devam eden toplantıda bayilerin gözünden küresel ekonomik ve siyasal gelişmelerin lokal etkileri üzerinde duruldu. Özellikle doğrudan satış pazarında yakalanan trendi yükseltmek, orta ölçekli ürünler grubundaki liderliği geliştirmek, yüksek hızlı ve renkli pazar segmentinde geçmiş döneme göre gösterilerin başarının devamının getirmek için yapılacaklar vurgulandı. Toplantı; Moni-Marketingofnonstopinnovation’ın reklam ve tanıtım çalışmalarını içeren sunumun ardından, bölge yöneticilerinin pazar bilgilerini paylaşması ile  devam etti.
Elektromak açısından yeni bir döneme geçişin ilk uygulamalarının tanıtıldığı toplantıda, 2010’un en başarılı 10 bayisisi ödüllendirildi. Ödül alan bayiler;   Ankara- Kuzeyman, –  Trabzon- Sistem,   Trabzon- Kuzeyman, Mardin- Beşir Çakar, Siirt- Etap Elektronik, KKTC- Metin Yankutan, İzmir – Egetek, Rize- Kuzeyman, İstanbul- Elektromak Pazarlama, Kocaeli- KDS oldu.

Bu güzel gecenin en hüzünlü anı, Elektromak ailesine yıllardır abilik eden Hüseyin Tümer’in artık veda edeceğini, emekliliğe doğru yelken açtığını ifade etmesi oldu.  Yapılan slaytshow gösterisi, tüm katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.
 
Toshiba-Elektromak hakkında

1972 yılında kurulan Elektromak, 1974 yılında Toshiba ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, fotokopi ve faks cihazlarının Türkiye’de satışına başlamıştır. 1974 yılından bu yana Toshiba distribütörü olan şirket, ofislerin değişen, gelişen gereksinimlerine uygun olarak donanım ve yazılım çözümleri sumakta; kurumlara özel çözümler projelendirmektedir.

Toshiba ile uzun soluklu işbirliği ile sadece içinde bulunduğu bilişim sektöründe değil, Türkiye ölçeğinde örnek oluşturan şirket, pek çok ilke de imza atmıştır. Türkiye’ye fotokopi cihazını getiren ilk iki firmadan biri olan Toshiba-Elektromak, sektöründe bayilik sistemini ilk kuran ve ilk ISO 9000-2000 belgesini alan kuruluştur. Bugün 350 çalışanı, 40 bayisi ile Türkiye genelinde her ölçekten kuruluşa ofis çözümleri sunmaktadır.

www.toshiba-turkiye.com

{2}

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM