Starpet’te Yüzde 10 İndirim

Starpet’te Yüzde 10 İndirim

              Yüksek kaliteli petrol ürünleri ve yaygın bayii ağı ile tüketicisine seçkin hizmetler sunan Starpet Akaryakıt Dağıtım A.Ş, Kayseri’den sonra Mersin’de de indirim gününü başlatıyor.

              22 Şubat Salı günü Mersin’deki Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de uygulanacak olan yüzde 10 indirim kampanyası, 22 Şubat Salı gece yarısına kadar devam edecek. Her 3 istasyonda da, 22 Şubat sonrası yüzde 8’e varan indirimlerin devamı gelecek.
{4}
 
              Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, indirim günlerine devam ediyor. 19 Şubat’ta Kayseri’de başlattığı indirim kampanyasını, Mersin’de sürdüren firma, Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de 22 Şubat Salı günü tüm akaryakıtlarda yüzde 10 indirim uygulayacak. Starpet, Kayseri ve Mersin’in ardından Türkiye’nin farklı bölgelerinde de indirimli akaryakıt kampanyaları devam edecek.
{5}

              Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin, bugüne kadar Starpet’in gerçekleştirdiği kampanyaların ilgiyle takip edildiğine dikkat çekerek, “Starpet olarak tüketiciye avantaj sağlayan indirim günleri uygulaması başlattık. 19 Şubat tarihinde Kayseri’de gerçekleşen kampanyamızı takiben Mersin’de 3 farklı istasyonumuzda yüzde 10 indirim kampanyamızı 22 Şubat Salı günü gece yarısına kadar uygulayacağız. Bu durumda benzin 3,60; motorin 3,08 TL olarak satışa sunulacak. 22 Şubat’ı takip eden günlerde ise yüzde 8’lik bir indirim uygulamamız olacak. Okalin, doğalgaz ve petrol fiyatlarında uluslararası piyasalarda önemli hareketlilik yaşandığını belirterek, “Amacımız Starpet’e gelen herkesin memnun şekilde ayrılmasıdır. Maksimum hizmet kalitesini amaç edinen Starpet bayilerinde indirim günlerinin devamı da gelecek. Mersin’in ardından Türkiye’deki farklı noktalarda da kampanyalarımız devam edecek” dedi.

www.starpet.com.tr

{3}


{2}


 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM