Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Media Markt Alışverişe Doyurdu

Media Markt Alışverişe Doyurdu

Media Markt Mersin mağazası, bahar mevsimi şerefine, düşük fiyat garantisi, sınırsız fırsatlar, özel ve cazip kampanyalarla dolu mağazasında müşterilerini keyiflendirmeye son hız devam ediyor.
 
Media Markt Mersin mağazasında gerçekleşen müthiş indirim şenliği, 22 Mart Salı günü saat 06.00’da başlayarak 27 Mart Pazar akşamına kadar tam 5 gün 4 gece Mersinlileri alışverişe doyurdu.
 
Teknoloji severler, düşük fiyat garantisi ile alışveriş yaptı
 
Teknoloji severlerin yoğun katılımının sağlandığı Media Markt Mersin indirim şenliğinde, alışveriş eğlencesinin dozu hiç düşmedi. Media Markt Mersin, baharın sıcak günlerine özel indirim şenliğinde müşterilerine özel kampanyalar, müthiş indirimler, yine kaçırılmaz fırsatlar sundu.
 
Kasım 2007’den bu yana Forum Mersin AVM’de hizmet veren Media Markt Mersin’de, dünya markası ürünler, en kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile raflarda yerini alıyor.
 
“Media Markt, dünya markalarını en bol seçenek, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla buluşturuyor”
 
Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt mağazalarında, televizyon ve görüntü sistemlerinden Hi-Fi ses sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar, dünya markası ortalama 50.000 ürüne, en bol seçenek, en kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün.
 
Media Markt mağaza adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Media Markt Hakkında:
 
1979 yılında ilk mağazasını Almanya’nın Münih kentinde açan Media Markt, sırasıyla Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Yunanistan, İsveç, Rusya ve Türkiye’deki mağazalarıyla teknoloji severlerle buluştu. Media Saturn Holding bünyesinde yer alan Media Markt Çin’de açtığı mağazası ile bulunduğu ülke sayısını 15’e yükseltti. 15 ülkede 600’den fazla mağazası ve 50.000’e yakın çalışanı bulunan Media Markt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. Media Markt, daha sonra sırasıyla Eskişehir, Mersin, İstanbul Beylikdüzü, Ankara’daki 2 mağazasıyla hizmet ağını hızla genişletmeye devam etmiştir. 2008 yılının Kasım ayında İstanbul’daki mağaza sayısını 3’e çıkaran Media Markt, aynı yıl Bursa mağazını da açmıştır. 2009 yılında ise Adana, Güneşli 212, Merter, İzmir, Pendik Pendorya, Ankara Kentpark ve Beşiktaş mağazalarının açılışı ile Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 15’e yükseltmiştir. 28 Ekim 2010 tarihinde açılan Bursa Anatolium Media Markt mağazası ile Media Markt’ın Türkiye’deki mağazası sayısı 16’ya ulaşmıştır.

{2}

Çok Okunan Haber

4 ŞUBAT 2022 !

ÇOK YAKINDA !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir