Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Kayseri Yapı Fuarı Açıldı

Kayseri Yapı Fuarı Açıldı

19-22 Mayıs 2011 de 10. su gerçekleştirilecek olan “Kayseri Yapı Teknolojileri Fuarı” Türk yapı sektörünün önde gelen firmalarını aynı çatı altında buluşturuyor.

Yaklaşık 100 stant da 120 nin üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşecek fuara 20 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Anadolu’nun en modern fuar alanı olan Kayseri Dünya Ticaret Fuar Merkezi Fuar Alanında organize edilecek fuar bölge için önem taşıyor.

{3}

Ulusal ve uluslar arası platformda yoğun bir şekilde tanıtımı yapılan fuara, Türkiye’nin çeşitli illerinden yoğun ziyaretçi akını bekleniyor.

10. Kayseri Yapı Fuarı  her yıl olduğu gibi bu yıl da; Kayseri Valiliği Kayseri Büyükşehir Belediyesi, KOSGEB, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Mimarlar Odaları, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi,TOBB, ve daha birçok kurum kuruluş tarafından destekleniyor.

Kayseri ve çevre illerde modern şehirleşmenin gerektirdiği şekilde insanların huzur ve mutluluk içerisinde yaşayacağı, çağın ihtiyaçlarına cevap veren bir kent oluşturma çalışmaları aralıksız sürüyor.

Toplu konut alanlarının yanı sıra; villalar, kamu alanları, işyerleri ve organize sanayi bölgeleri inşaatları, altyapı hizmetleri, alışveriş merkezleri, yol, park, otopark ve buna benzer kamu ortak kullanım alanları yapımı hızla devam ederken Kayseri çevre illerin yatırımlarına örnek olmaktadır.

Fuarda sergilenecek ürün grupları şöyle:   Yapı Kimyasalları, Boya ve İzolasyon, Kapı Pencere, Pvc Sistemleri ve Makineleri, Zemin Kaplama Malzemeleri, Prefabrik Yapı, Çatı ve Cephe Sistemleri, Mutfak, Banyo, Seramik ve Dekorasyon Ürünleri,Boru Ek ve Parçaları, Isıtma, Soğutma ve Tesisat Sistemleri,İş, İnşaat, Makineleri ve İnşaat Malzemeleri .    

19-22 Mayıs tarihinde saat :12.00 ile 21.00 arasında ziyarete açık olacak fuar tüm bölgenin ihtiyacına yönelik yapı ürünlerinin tanıtıldığı ve yapı profesyonellerinin buluşacağı bir platform olmaya hazırlanıyor.

{2}

Çok Okunan Haber

İLK 500’E GİREN MTSO’YA KAYITLI FİRMALAR

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, İstanbul Sanayi Odası (İSO) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir