Anasayfa / Baş Yazar / CUMHUR RET DEDİKCE SEÇER’İN HALK DESTEĞİ ARTIYOR

CUMHUR RET DEDİKCE SEÇER’İN HALK DESTEĞİ ARTIYOR

Mirza Turgut yazdı

 

İlginç bir sosyoloji gelişiyor.Her borçlanma talebinin ret edilmesi ile birlikte Toplum  Seçer’e daha çok sahip çıkıyor.

2.5 yıl içinde Pandemiye rağmen başkan Seçer özgün bir model oluşturmaya başladı .Bir çok belediye Mersin’de yapılanları takip ederek, kendi illerinde de yapmaya çalışıyor.

Kısacası CHP’nin Mersin Modeli her geçen gün yol alıyor. Başkan Seçer’in meclise dördüncü kez getirip RET edilen borçlanma talebi, toplumun duyuş, düşünüş ve değerlendirme kriterlerini Seçer lehine değiştiriyor.

Her RET kararından sonra, MAKUL ÇOĞUNLUK ,Cumhur  ittifakına karşı pozisyon alırken, Başkan Seçer’in arkasında durarak desteğini arttırıyor. Son anketlerde başkan Seçer’in beğeni oranı %80lere dayandı. Kısaca SEÇER MODELİ’DE diyebileceğimiz yeni nesil belediyecilik uygulaması müthiş başarı hikayelerinin ortaya çıkmasını da sağlıyor…

 

 

Çok Okunan Haber

Mersin’de iki Doktorun tartışması cinayetle bitti

Mersin’de sağlık ocağında bir doktorun meslektaşı tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldüğü cinayetin ‘tutanak’ yüzünden işlendiği …

Bir yorum

  1. Rıdvan Şerbetçi

    Müthiş gerçekten. Çok az kaldı, yakında Halk desteği % 180 e ulaşacak! Çaresi var Vahap Seçer, en az 3 dönem Vahap Seçer! Eğer sadece Ufukturu yazarlarından oluşan bir seçmen kitlesi olsaydı kesinlikle böyle olurdu. Bu bir limon değil mizahi bir yaklaşımdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir